Video-Nuk do ta besoni/ Fahri Balliu na mëson si lahen duart, pas paçes dhe pilafit

Ish-gazetari i devotshëm i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe si spiun i Sigurimit të Shtetit, aktualisht botues i gazetës 55, nuk resht sa dhëni “leksione”. Pas disa videove të mëparshme, ku Fahri Balliu shfaqej duke ngrënë paçe e pilaf, apo kur shfaqej duke ngrënë me duar, ne sollëm disa foto ku duket se Fahriu … Continue reading Video-Nuk do ta besoni/ Fahri Balliu na mëson si lahen duart, pas paçes dhe pilafit