Skandali ne STOP/ Arrestohen gjyqtari dhe psikologia

Drejtoria Hetimore Qendrore së bashku me Drejtorinë Vendore të Policisë Fier dhe Tiranë kanë arrestuar gjyqtarin e skandalit të djeshëm, Roland Hysin, që u bë publik në emisionin investigativ “Stop”, duke i marrë rryshfet e duke i kërkuar favore seksuale një gruaje në këmbim të dhënies së kujdestarisë së fëmijës. Po ashtu është venë në … Continue reading Skandali ne STOP/ Arrestohen gjyqtari dhe psikologia