“Stop”/Sex dhe para, për të marrë kujdestarinë e fëmijës në gjykatë

Një histori tronditëse pritet të publikohet sonte në mbrëmje në emisionin “Stop” në ekranin e TV Klan. Burime nga stafi drejtues i programit, bëjnë me dije, se kanë ndjekur sagën e një nëne, e cila është përballur me kërkesën e gjyqtarit, për raport seksual dhe një shume parash, vetëm për kujdestarinë e fëmijës së saj. … Continue reading  “Stop”/Sex dhe para, për të marrë kujdestarinë e fëmijës në gjykatë