Aktorja e Xhenet: Kam sakrifikuar për të luajtur këtë rol – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Aktorja e Xhenet: Kam sakrifikuar për të luajtur këtë rol

Publikuar

-

Seriali “Xhenet” që transmetohet në TV Klan është pëlqyer shumë nga publiku dhe historia e personazhit kryesor “Xhenet” po i mban të gjithë teleshikuesit mbërthyer pas ekranit.

 

Rolin kryesor e luan aktorja turke Almila Ada Bayazitoglu e cila në një intervistë së fundmi është shprehur se ka sakrifikuar për ta luajtur këtë rol.

“Gjëja që më ka pëlqyer shumë tek Xhenet është fakti se ajo është një femër e fortë me një shpirt luftarak dhe nuk dorëzohet. Ajo u rrit në jetimore pa mama e pa baba dhe një histori e tillë është e vështirë. Nuk kam marrë mësime nga psikologë për të luajtur rolin.

 

Pashë filma të ngjashëm dhe mora shënime për të luajtur rolin tim. Mora një përgjegjësi shumë të madhe. Në fillim kisha frikë, por kur pashë reagimin pozitiv të teleshikuesve thashë me vete bëra mirë që e pranova rolin. Për këtë rol kam sakrifikuar çdo ditë, por edhe po mësoj gjëra të reja”, është shprehur aktorja.

LEXO EDHE:  "Më lodhën pushimet"/ Aktorja seksi nuk ndalet me fotot provokuese, por i habit të gjithë me deklaratën

Aktualitet

Pranon publikisht ndërhyrjen estetike/ Koreografja shqiptare tregon detajet pa asnjë kompleks

Publikuar

-

Koreografja e njohur shqiptare Kozeta Bakiu është bërë pjesë e emisionit “Doktor Plastik”.

Gjatë promos së emisionit koreografja pa asnjë lloj kompleksi është shprehur se do të kryejë një ndërhyrje në bark, për të hequr kilet e tepërta.

Javën e ardhshme do të publikohet hap pas hap i gjithë procesi dhe në fund do të shohim ndryshimin pas ndërhyrjes.

LEXO EDHE:  "Më lodhën pushimet"/ Aktorja seksi nuk ndalet me fotot provokuese, por i habit të gjithë me deklaratën

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Cristiano Ronaldo pozon vetëm me të brendshme/ Tregon fizikun e tij magjepsës

Publikuar

-

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo vazhdon të japë maksimumin e tij përsa i përket reklamimit të të brendshmeve për meshkuj, të linjës “CR7”.

Në promovimi i koleksionit më të ri të firmës “CR7”, Cristiano tregon format e tij të shkëlqyera fizike në një ambient me ngjyra të ndezura.

34 vjeçari shfaqet vetëm me të brendshme dhe ka çmendur fansat me pozat seksi mbi shtrat./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Nuk dua…”/ Pas lindjes së vajzës, Rudina Xhunga merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Gazetarja e njohur Rudina Xhunga ka rrëfyer si asnjëherë tjetër detaje rreth jetës së saj private. Gjatë një interviste për “Panorama”, Rudina ka treguar se pas lindjes së vajzës së saj Alanës nuk do të ketë më fëmijë të tjerë.

Pjesë e shkëputur nga intervista

Bruna: Ndërkohë po mendon që mund të ketë  një tjetër fëmjë në familjen tuaj ?

Rudina: Jo, ne kemi mbyllur me Alanën. Bruna: Alana dëshiron një fëmijë tjetër apo dhe ajo do të jetë qëndra e vëmendjes, qëndra e botës.

LEXO EDHE:  "Më lodhën pushimet"/ Aktorja seksi nuk ndalet me fotot provokuese, por i habit të gjithë me deklaratën

Rudina: Në fillim donte dhe e kishte me qejf, por tani ka hequr dorë dhe ajo, dhe nuk diskutohet. Ndonjëherë kur unë kam më shumë bark, si sot psh. Më thotë,- Mendoj që je shëndoshur.  Po pse- i them unë,-  mund të kem një beb. Jo nuk besoj- thotë ajo.

Bruna: është e bindur që kjo gjë nuk do të ndodhë.

Rudina: Po nuk do të vijë bebi.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending