Krimi në familje/ Policia zbardh ngjarjen

Ngjarja e rëndë që tronditi Ballshin këtë pasdite, ku dyshohet se burri vrau gruan dhe motrën e saj 18 vjeçare, është zbardhur nga policia. Forcat blu të Ballshit kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Gazmend Musta, 34 vjeç si autor të kësaj ngjarje të rëndë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre dhe në … Continue reading Krimi në familje/ Policia zbardh ngjarjen