Fotot ekskluzive/ Fahriu braktis pace-pilafin për bananen e rrushin

Fahri Balliu që shpesh është parë si njeriu që ha vetëm paçe, pilaf, duke u rrumbullosur, ka vendosur seriozisht ta ndërroj ushqimin. Tani do banane dhe rrush. Ndërkohë që djali i tij proteston çdo ditë tek Unaza e re, Fahriu, pas këshillave të marra nga presidenti Ilir Meta ka menduar të ndërroj ushqim. LEXO EDHE:  … Continue reading Fotot ekskluzive/ Fahriu braktis pace-pilafin për bananen e rrushin