Video-Rama e bëri ministër për Sipërmarrjen/ Ja si do të vjedhë Eduard Shalsi

Kryeministri i Edi Rama bëri sot disa ndryshime drastike në kabinetin qeveritar, pjesë e të cilëve ishte dhe Eduard Shalsi. Ky i fundit u emërua nga Rama si ministër i Shteti për Sipërmarjen, duke zëvendësuar në këtë post Sonila Qato. Por, cili ishte premtimi i madh që bëri Shalsi kur ishte në opozitë?! CNA.al iu sjell … Continue reading Video-Rama e bëri ministër për Sipërmarrjen/ Ja si do të vjedhë Eduard Shalsi