Connect with Us

“Të lutem modeloje një çik hundën”- Tayna i përgjigjet kërkesës së ndjekësit me një këshillë

Aktualitet

“Të lutem modeloje një çik hundën”- Tayna i përgjigjet kërkesës së ndjekësit me një këshillë

Publikuar

-

Opsioni “Ask me a question” në Instagram, është një nga mënyrat më të përdorura të artistëve për të komunikuar me fansat e tyre dhe për ti shuar çdo lloj kurioziteti. Me anë të Insta-storyt, ata zgjedhin ti përgjigjen pyetjeve më pikane, të cilat zbulojnë jo pak nga detajet e jetes së tyre profesionale por edhe personale.

Të njejtën gjë ka bërë dhe Tayna, e cila momentalisht është duke shijuar suksesin e bashkëpunimit të saj me Ledri Vulën “AJE”. Ndër shumë pyetje ajo ka zgjedhur ti përgjigjet dhe një fjalie e cila vjen më shumë si një sugjerim nga ana e një fansi.

“Të lutem modeloje një çik hundën…pz do ishte më mirë”- shkruan dikush në fushën e bardhë të “Ask me a question”. Ok, në rradhë të parë, modeloje një çik gramatikën dhe në rradhë të dytë kjo është përgjigja që ka shpërndarë reperja: “Jon msu njerzt n’ekran m’i pa që kan met pa hunt u e zvoglu e e jemja doket jonormale. Mu qishtu m’mpëlqen se kom mundsi me bo dhe kom mujt gjith. Kryesorja s’i shti n’punë t’huja, për tjerat n’rregull jom”.

Dhe ja, Tayna në pak sekonda sapo të dha një arsye shumë të mirë që mos ta bësh operacion hundën(shots fired), dhe mbi të gjitha një këshillë shumë të vlefshme, sido që ta kesh hundën mos e fut te punët e tjetrit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  “Jam mësuar të më kopjojnë”/ Këngëtarja shqiptare akuzon ashpër Rinën dhe Taynën

LEXO EDHE:  Konturimi i hundës në tre hapa

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Jim Carrey largohet nga 5 milionë ndjekës/ Ja arsyeja

LEXO EDHE:  Blerja e ndjekësve & verifikimi në Instagram e paligjshme, do të zbuloheni

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: