Connect with Us

5 gjërat që nuk duhet të mungojnë në dollapin e çdo vajze që e quan veten fashioniste

Fashion

5 gjërat që nuk duhet të mungojnë në dollapin e çdo vajze që e quan veten fashioniste

Publikuar

-

Si njerëz të dhënë pas modës, ne investojmë në gjërat që duhet të bëhen pjesë e gardërobës sonë për një kohë të gjatë.

Por ka disa gjëra që çdo vajzë me stil i blenë lirë.

Nga një bluzë e bardhë te streçet që mund t’i kombinoni lehtësisht, këto janë 5 gjërat esenciale që duhet t’i shtoni në dollapin tuaj, nëse nuk i keni.

LEXO EDHE:  Veshjen që na jep vetëbesim me siguri e keni në dollap dhe nuk e dini

1.Një bluzë të bardhë me mëngë të shkurtra pas trupit

affordable-wardrobe-essentials-tshirt-w724

2.Rroba banje të zeza

affordable-wardrobe-essentials-bikini-w724

3.Një bluzë me kapuç si e viteve ‘90

affordable-wardrobe-essentials-sweatshirt-w724

4.Atlete të bardha retro

affordable-wardrobe-essentials-sneakers-w724

5.Streçe palestre, por jo vetëm për stërvitje

affordable-wardrobe-essentials-leggings-w724

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Mungesa e të dashurës të detyron të bësh gjëra që nuk egzistojnë

LEXO EDHE:  Gjërat që femrat nuk do t’ua thonë kurrë meshkujve

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: