Connect with Us

“Më ftuan të këndoja dhe më përzunë pa më dhënë lekët!” Këngëtarja rrëfen incidentin e pakëndshëm

Kryesore Show Biz

“Më ftuan të këndoja dhe më përzunë pa më dhënë lekët!” Këngëtarja rrëfen incidentin e pakëndshëm

Publikuar

-

Xhoi ishte një nga këngëtaret e reja që spikati këtë vit në “Kënga Magjike” me këngën “Aq sa më do”.

Së fundmi e ftuar në emisionin “Dikush” në  “Gazeta Shqiptare” ajo foli rreth muzikës dhe eksperiencave të saj. Ndër të tjera këngëtarja zbuloi dhe një incindent aspak të këndshëm me të cilin ishte përballur në një ditëlindje ku ishte ftuar.

LEXO EDHE:  Po këndonte në një club nate, këngëtarja e njohur vritet me armë zjarri

Xhoi tregoi se ishte ftuar të këndonte në nje festë ditëlindje, por në fund e kishin përzënë pa i dhënë lekët. I zoti i shtëpisë pretendonte se ata kishin shkuar pa ftuar.

“Nuk e dimë kush ju ka sjellë tha zoti i shtëpisë. As lekët që na hodhën nuk na i dhanë. Si përfundim unë u acarova dhe ika” – u shpreh Xhoi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

LEXO EDHE:  Pas akuzave për mashtrim/Reagon më në fund këngëtarja shqiptare

LEXO EDHE:  “Pikënisja e kapitullit më të bukur të jetës sime”/ Si rrallë herë, Olta Boka i kushton fjalë zemre partnerit të sajPor burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  “Më dënuan me 1 vit burg”/ Mihrije Braha tregon historinë e vështirë të jetës së saj: Kam vdekur disa herë

LEXO EDHE:  “Pikënisja e kapitullit më të bukur të jetës sime”/ Si rrallë herë, Olta Boka i kushton fjalë zemre partnerit të saj

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Rastet kur mund të qëndroni pa maskë në lokal/ Manastirliu shpjegon vendimin

LEXO EDHE:  A është shtatzënë? Këngëtarja shqiptare i kthen përgjigjen epike komentuesve

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: