Connect with Us

Ora e trashëgimtares së Top Channel kap shifra marramendëse/Ja sa shtrenjtë kushton

Kryesore Show Biz

Ora e trashëgimtares së Top Channel kap shifra marramendëse/Ja sa shtrenjtë kushton

Publikuar

-

Lori Hoxha është një nga femrat shqiptare më të pasura dhe këtë po vazhdon të dëshmojë çdo ditë e më shumë.

Trashëgimtarja e “Top Channel” bën një jetë tejet luksoze, kjo e bën që çdo lëvizje e saj të komentohet si rrjetet sociale ashtu edhe në mediat rozë.

 

errtyr.JPG

Faqja e njohur “What they wearin”, ka sjell një fotografi ku tregon çmimin marramendës të orës së blogeres, Hoxha.

tyjtyyt.JPG

 

Kjo orë me diamante kap shifrën e 135.000 euro, shumë marramendëse për shumë  nga ne kurse fustani nuk ka rënë në sy pasi kushton vetëm 45 euro.

 

asrtgsdh.JPG

 

dfgsdfgh.JPG

Aktualitet

Arti në zi/ Ndahet nga jeta ikona e muzikës blouse

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme ikona muzikore e New Orleans, Art Neville  ka ndërruar jetë pasditen e së hënës dhe lajmin e hidhur e ka bërë publike për mediat dhe fansat e tij, menaxheri nëpërmjet një deklarate zyrtare.

Ai është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij pasditen e së hënës, ndërkohë që ende nuk është zbuluar shkaku.

Art Neville ndërroi jetë në moshën 81-vjeçare dhe gjithmonë do të mbahet mend nëpërmjet artit që ka lënë pas.

Neville ka qenë pjesë e disa grupeve të njohura në ShBA si ‘The Meters’ dhe ‘The Neville Brothers’ ku me të dy grupet ka pasur shumë sukses.Neville ka fituar edhe çmimin Grammy Awards dhe ka marrë një çmim nga organizata ‘Lifetime Achievement Award’ në karrierën e tij artistike mbi 50 vjet.

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Vetëm 6 vjeç me pirsing në hundë/ Vajza e Kim Kardashian një modele e vërtetë

Publikuar

-

Familja më e famshme në botë Kardashian ka mbledhur fëmijët për të pozuar së bashku.

E gjitha kjo ndodhi me rastin e 85 vjetorit të lindjes së mamasë së Chris Jenner.

Në fotot e publikuara ditën e sotme shihen tre vajzat e vogla të yjeve të “Keeping up with Kardashians”, Penelope Disick, 7 vjeç, True Thompson, 1 vjeç dhe North Ëest 6 vjeçe.

Ajo që mori të gjithë vëmendjen e fansave në rrjetet sociale ishte vajza e Kim Kardashian, North e cila shfaqej me një pirsing fals në hundë.

Sigurisht që kjo nuk i ka shpëtuar syrit kritikues të ndjekësve të cilët e kanë quajtur të papërshtatshme për një vajzë të moshës 6 vjeçare.

Megjtihatë fotot janë shumë të bukura dhe po bëjnë xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Mezi po pres të kthehem në shtëpi”/ Reperja surprizon partnerin

Publikuar

-

Cardi B dhe Offset janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat e huaja.

Çifti duket se po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre ga e cila kanë dhe një vajzë 1 vjeçare.

Cardi dhe Offset kanë vendosur t’i bëjnë njëri-tjetrit një surprizë mjaft të bukur.

Cardi ka bërë tatuazh në pjesën e pasme të gjurit ermin e partnerit ndërsa Offset ka bërë tatuazh emrin e reperes në qafë.

“Me zor po pres të kthehem në shtëpi”, ka shkruar Offset në foton që ka publikuar në ‘Instagram’, i cila shfaqej duke folur në kamera me reperen, ndërkohë që ajo i tregon tatuazhin e ri.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

LEXO TE PLOTE