Connect with Us

“Më kanë sharë dhe hedhur në rrugë”- modelja e njohur trondit me deklaratat e saj

Kryesore Show Biz

“Më kanë sharë dhe hedhur në rrugë”- modelja e njohur trondit me deklaratat e saj

Publikuar

-

Ajo ka një vajzë me aktorin e njohur Johhny Depp, e cila po ndjek të njëjtën rrugë si e ëma: modelingun. Bëhet fjalë për këngëtaren dhe modelen Vanessa Paradis, e cila dhe pse e  divorcuar nga Depp, është e lumtur për 2 fëmijët që kanë.

Në një intervistë për The Sunday Times ajo preferoi të mos fliste për martesën me aktorin, por tregoi për marrëdhënien me vajzën e saj.

“Jo gjëja më e mrekullueshme që më ka ndodhur, por e vetmja gjë që më ka ndodhur. I dhashë sime bije jetë dhe ndihem sikur dhe ajo më dha jetë mua.”- është shprehur Paradis për lindjen e Lily Rose.

Lily është vetëm 19 vjeç dhe është imazhi i Chanel 5. Ajo po zhvillon karrierën në modeling dhe aktrim dhe për këtë mamaja e saj është shumë e lumtur:

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me pozat e saj provokuese/ Fotot më magjepsëse të Françeska Jaçe

“Jam shumë e lumtur që ajo është aty ku duhet të jetë. Është shumë e talentuar dhe merr vendime shumë të mira për filmat në të cilët merr pjesë. Është thuajse e bërë për këtë punë.”

Por njëkohësisht ajo shpjegoi se sa e vështirë ka qenë për të si adoleshente, sepse është sharë, abuzuar dhe hedhur tutje në rrugë.

“Këndova një këngë. U ekspozova shumë në radio dhe TV. Isha kudo. Njerëzit nuk më pranonin dot. Ishte shumë e vështirë sepse u kthye në diçka të përditshme. Mendoj se disa njerëz thjesht nuk më duronin dot.”- u shpreh Paradis.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

LEXO EDHE:  Modelja më e guximshme në botë/ Këto janë fotot më të zjarrta të “super bishës ruse”

LEXO EDHE:  Kur modelet pozojnë me të brendshme në metro

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me pozat e saj provokuese/ Fotot më magjepsëse të Françeska Jaçe

LEXO EDHE:  Shfrenon fantazinë e tifozëve/ Njihuni me fansen më të zjarrtë të Messit dhe Ronaldos

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Modelja më e guximshme në botë/ Këto janë fotot më të zjarrta të “super bishës ruse”

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me pozat e saj provokuese/ Fotot më magjepsëse të Françeska Jaçe

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: