Connect with Us

Dashnoret më të mira sipas zodiakut

Aktualitet

Dashnoret më të mira sipas zodiakut

Publikuar

-

Shigjetari

Gratë e shenjës së Shigjetarit bëjnë dashuri me ndjenjë dhe gëzim. Askush tjetër nuk di të vlerësojë kënaqësitë e mishit si ato. Atyre gjithashtu u pëlqen që të ushqehen mirë,të pijnë alkool si dhe të kalojnë mbrëmje romantike pranë zjarrit. Shigjetari e do seksin, sepse seksi i mirë është mënyra më e mirë për të mbushur plot bateritë e shigjetarit.

Akrepi

Është e kotë t’i ofrosh diçka të re,ajo ka provuar gjithçka tashmë. Është dashnorja më e mirë që mund të kesh. Vetëm se duhet të kesh parasysh që është shumë egoiste në shtrat dhe nëse nuk mësohesh me këtë është problemi yt.

LEXO EDHE:  Këto janë shenjat më ziliqare të horoskopit

Peshorja

Peshorja ka dëshira seksuale të bollshme, ajo i zgjedh rrallë partnerët dhe nuk i pëlqen ti ndërrojë shpesh ata. Kjo do të thotë se pak njerëz kanë fatin të provojnë se ç’do të thotë të jesh me një grua që e ndjen partnerin si veten. Kjo mund të jetë një nga arsyet pse peshorja shumë rrallë ndëron partner. Askush nuk dëshiron ta humbasë./Cna.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Do t’ju duan me gjithë shpirt/ Këto janë shenjat më romantike të zodiakut

LEXO EDHE:  Do t’ju duan me gjithë shpirt/ Këto janë shenjat më romantike të zodiakut

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Këto shenja horoskopi nuk kanë pikën e lidhjes me njëra-tjetrën

LEXO EDHE:  Horoskopi 13 mars

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: