Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Anika vendos të largohet nga Shivai përgjithmonë, ja ç’do ndodhë sot

Aktualitet

Bixhoz me dashurinë/ Anika vendos të largohet nga Shivai përgjithmonë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Shivai e fton Anikën sërish të kalojnë natën e tyre të parë. Anika sheh Pinkin dhe mërzitet për fatin e saj. Shivai do që ta forcojë lidhjen ndërsa Pinki do që t’i japë fund. Anika mendon të bëjë diçka që Shivai ta urrejë që ajo të largohet. Shivai afrohet për të puthur Anikën por Pinki i ndërpret. Ajo i jep dhuratë një varëse Anikës dhe ndërkohë tregon edhe varësen që ka për Gorin. Anika bën sikur mërzitet që Pinki i dhuroi një varëse më të vogël se e Gorit. Shivai habitet dhe i thotë Anikës se ajo nuk ka pasur kurrë interes për bizhuteritë. Anika ankohet se Pinki nuk e respekton. Shivai i kërkon falje Anikës në emër të Pinkit. Anika nuk e pranon faljen nga Shivai dhe largohet nga dhoma duke qarë. Shivai pret për Anikën por ajo nuk kthehet. Ai gjen Anikën duke fjetur dhe e mbulon.

Anika në fakt është zgjuar dhe po qan. Në mëngjes Xhanvi nxehet me Pinkin pasi ajo e ka çuar Priankën në shtëpinë e Kaminit. Pinki i thotë se Prianka kërkoi të shkonte pasi Kamini është sëmurë. Anika ndërhyn dhe thotë se Kamini mbase po shtiret si e sëmurë. Xhanvi e pyet pse do e bënte Kamini këtë. Anika thotë se asnjë vjehrrë nuk do që ta shohë nusen të lumtur. Shivai dëgjon bisedën e tyre dhe habitet me sjelljen e Anikës. Prianka kujdeset për Kaminin. Kamini i thotë Priankës t’ja japë të gjitha bizhuteritë që ka vendosur sepse mund t’ja vjedhin në lagjen e tyre. Prianka i beson Kaminit dhe ja jep bizhuteritë. Mëso më shumë në revistawho. Shivai i jep Kanës disa letra dhe i thotë të marr firmat e aksionerëve. Anika ja merr letrat Kanës. Gori gjen një dorë skeleti në sëndukun e hallës dhe tmerrohet. Om i tregon Gorit që halla tentoi vetëvrasjen. Halla shprehet e mërzitur që nuk e sheh dot martesën e Ratanit. Ajo i kërkon Omit të bëjë ritualet e martesës me Gorin. Om habitet por detyrohet të pranojë. Rudra merr kërcënim me vdekje nga gangsteri. Xhanvi i thotë Bavjës të qëndrojë në dhomën e Rudrës. Rudra nuk e di këtë dhe shkon në dhomën e tij. Ai habitet kur sheh Bavjan. Ajo ka lënduar këmbën dhe nuk mund të ecë. Rudra e merr në krahë dhe e shtrin në krevat. Ai i bën masazh këmbës së Bavjës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Politikë

Veliaj i shkruan letër nxënësve/ “I përvishet” Ina Zhupa: Propaganda nuk e fsheh dot dështimin

Publikuar

-

Nga

Veliaj i shkruan letër nxënësve/ “I përvishet” Ina Zhupa: Propaganda nuk e fsheh dot dështimin

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka shpërndarë një letër në shkollat e kryeqytetit për nxënësit me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor.

Këtë letër e ka publikuar zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa, e cila sulmon ashpër Veliajn për këtë gjest.

Zhupa deklaron se nënësit do të gjejnë nesër letrën neveritëse të Veliajt, pavarësisht se në shkollë mund të mos ketë ujë, apo mund të mos jenë marrë masa për ndalimin e përhapjes së Covid-19.

“Të dashur nxënës të Tiranës !Nesër në bankat e shkollës do të gjeni këtë letër neveritëse të Kryemashtruesit të Tiranës! Nesër në vend të një maske apo një dizinfektanti do mbroheni me letrën e Veliajt! Në shkollë shumicën e kohës nuk do të keni ujë por do të keni letrën e Veliajt  të mbushur me propagandë!

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Merve hakmerret keq ndaj Ojas, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë, Om sheh fytyrën e vërtetë të Zvetlanës, ja ç’do ndodhë sot

Nesër mësuesja juaj mund të jetë e infektuar sepse Veliaj dhe qeveria e tij refuzuan që t’ju kryejnë testin por në tavolinë do të gjeni letrën që mundohet të fshehë dështimin në menaxhimin e situatës!

Nesër do ta bëni mesimin me katër turne, dhe që kjo të mos ju duket skandaloze do keni letrën e Veliajt! Në vend të shoëmerrni masa për mbrojtjen e jetës dhe shëndetit të nxënësve dhe mesuesve ! Propaganda nuk shpëton jetë dhe as nuk e fsheh dot më dështimin!”, shkruan ajo në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Shkaktoi vdekjen e 2 vajzave në Elbasan/ Arrestohet shoferi, ishte nën efektin e alkoolit

Publikuar

-

Nga

Shkaktoi vdekjen e 2 vajzave në Elbasan/ Arrestohet shoferi, ishte nën efektin e alkoolit

Drejtuesi i automjetit tip ‘Benz’ me targa AA209AD,  që shkaktoi aksidentin tragjik mbrëmjen e kësaj të Diele me dy viktima dhe dy të plagosur rëndë, është vënë në prangat e policisë.

Mësohet se ai është shtetasi Behar Pema, 58 vjeç, në gjendje të dehur.Sipas testit të alkoolit rezultoi  në masën 093 mg/l testi i parë dhe 0.99 mg/ l testi i dytë.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Om kalon momente intime me Gorin, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Arzu detyron Xhenetin të firmosë dokumentin, Xhenet arrestohet, ja ç’do ndodhë sot

Ishte pikërisht 58-vjeçari që përplasi nga pas makinën tip ” Volkswagen’ , me të cilën udhëtonin 4 vajzat, ku 2 prej tyre humbën jetën dhe 2 janë në gjendje kritike për jetën./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Nusja rreh vjehrrin dhe e bën për spital/ Pranga 40 vjeçares në Lezhë

Publikuar

-

Nga

Nusja rreh vjehrrin dhe e bën për spital/ Pranga 40 vjeçares në Lezhë

Një 40-vjeçare nga Lezha me iniciale Gj.B është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vjehrrit të saj.

Sipas policisë 40-vjeçarja është arrestuar pasi i ka shkaktuar dëme fizike 70-vjeçarit me iniciale Z.P.Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Rretheve Gjyqësore Lezhë dhe Kurbin, për veprime të mëtejshme.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Oja vendos të bëhet nënë, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Arzu e gjen Xhenetin pa ndjenja, ja ç’do ndodhë sot

“Specialistët për Hetimin  dhe Parandalim e Krimit në Komisariatin e Policisë Lezhë, kanë bërë arrestimin në flagrancë të shtetases V.P.,40 vjeçe,banuese në fshatin Krajen, Lezhë. Arrestimi i saj u bë, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike duke i shkaktuar dëmtime vjehrrit të saj shtetasit Z.P.,70 vjeç”, njofton policia./CNA.al

LEXO TE PLOTE