Connect with Us

Astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë: Do të dalë tradhtia në shesh, bëj kujdes

Life Style

Astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë: Do të dalë tradhtia në shesh, bëj kujdes

Publikuar

-

Ja çfarë ka parashikuar astrologe Meri Shehu për të gjitha shenjat:

Më poshtë gjeni parashikimin e astrologes së njohur shqiptare, Meri, mbi ditën e sotme: E Premte dt 30 Nentor dhe Aferdita ne Peshore bene nje kryq te madh me Lidhjet e henes ne Gaforre Bricjap dhe me Uranin ne Dash.

Nje lidhje antifatike forcash ne shenjat kardinale na con ne nje krize te cdo marredhenie te rendesishme personale shoqerore familjare apo profesionale. Do jete Kulmi i n je fenomeni qe ka dite qe po pergatitet dhe qe ne sjell ne nje moment te rendesishem me shume ane dhe te veshitra dhe natyrisht ne PERBALLJE ME FATIN.

Ne marredheniet personale do ndjejme qe nuk na pershtatet fati jone do ti japim zgjidhje perfundimtare problemeve qe kane vite qe na shqetesojne.

Ne marredheniet shoqerore do vihet ne prove cilesia e tyre. Ne marredheniet familjare do kemi krize aty ku nuk ka zhvillim dhe te ardhme. Ne marredhenie profesionale do kuptojme se sa mund te zgjase apo durroj nje bashkepunim.

Dashi

Sot do kemi nje perplasje treshe qe ju ve ne pikepyetje disa marredhenie te rendesishme pune personale dhe shoqerore.

Demi

Mund te ndodh qe aty ku te tjeret te jene ne krize ecurie ju te shifni nje mundesi pernetrimi apo nje drite ne fund te tunelit.

Binjakët

Asgje qe e qunit te sigurt nuk do jete me e tille duke lluar nga ekonomia dashuria stabiliteti shpirteror Nje konfuzion i vertet.

Gaforrja

Do jeni ne perballje me zgjedhjet qe keni bere vitete e fundit dhe do kuptoni qe keni dhene shume nga vetja dhe nuk keni perparuar aspak.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për secilën shenjë

Luani

Faktet do ju vene perball nje situate te paqarte per te ardhen ne ceshje ligjore pune dhe bllokimi ne aspektin e planeve e strategjive.

Virgjëresha

Nje mosbesim ne ceshtjet ekonimike ju shtyn te ndryshoni kushtet e punes dhe te investimeve. Cdo ndryshim do kohen e vet per tu pershtatur.

Peshorja

Do keni perballje familjare dhe ne cift Ka ardhur momenti te ngrini zerin apo te kerkoni me shume pushtet gje te cilen e keni menduar se e kishit por nuk ishte ashtu.

Akrepi

Ne punen dhe ne zemren tuaj do mbizoteroj ideja e ndryshimit dhe e kaosit Por disa qenie ne kaos japin me te miren apo zhvillojne rruge te reja.

Shigjetari

Ne Dashuri dhe ne shoqeri asgje nuk mbetet sic ka qene Do dalin te palarat e cdo interesi apo tradhetie qe mund tju kene bere.

Bricjapi

Lufta per pushtet tani ka lluar por fati nuk ju lehteson shanset apo pritshmerite tuaja sidomos nga njerzit e afert e te besueshem.

Ujori

Juve do tentoni te zini nje pozicion tte dukshem per te arritur te kapni cdo mundesi ne lidhje me punen apo nje kombinim jashte vendit dhe brenda vendit.

Peshqit

Asgje qe e keni menduar apo vuajtur shume nuk eshte ashtu sic e keni kuptuar apo pranuar. Cdo shikoni ndryshime te medha ne jeten tuaj per parashikime te detajuara.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 05-12 Prill 2021

LEXO EDHE:  Horoskopi 8 Korrik 2016

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Të qënit mirë me veten/ Këto janë shenjat e horoskopit që nuk e kanë e frikë vetminë

LEXO EDHE:  Ana e errët dhe mëkati i preferuar i secilës shenjë të horoskopit

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE