Connect with Us

‘Shpërthen’ Bleona/ Gazetar legen do të fus një shpullë

Aktualitet

‘Shpërthen’ Bleona/ Gazetar legen do të fus një shpullë

Publikuar

-

Këngëtarja Bleona Qereti ‘ka shpërthyer’ ndaj gazetarëve. Në një postim në rrjetet sociale këngëtarja ka shkruar  se e gjej kohën sa për t’i dhënë një shpullë surratit një gazetari, që ka shkruar gjëra të pavërteta për të.

“O ti @lajminet dhe per festa do zihemi ne???

Eshte e vertete kam thene neper Intervista qe jam e interesuar ne famen nderkombetare… Po kjo mbasi FAMEN KOMBETARE E KAM ME OKE!!!

Po ti e ke inatin e ke personal se nuk te takoj sa here vij ne prishtine dhe cahet telefoni nga [email protected]

Tani po ma nxjerr me grep:

Nuk gjej kohe te te takoj sepse NUK ME PELQEN AS PREZENCA DHE AS ENERGJIA JOTE IDIOTE!!!! You are a f******g groupie that loves to come around famous people just to post a stupid picture on your insta feed!!!”, – ka shkruar ajo në postimin e saj

LEXO EDHE:  Me kë ishte Bleona në hotelin londinez?

Më tej ajo e ka cilësuar gazetarin si legen dhe se do e gjej kohën për të shkuar në Prishtinë sa për t’i futur një shpullë surratit.

“Endrren realitet: Do te gjej kohe te te takoj 5 min sa per te ta fut 1 shpull surratit #LEGEN Ky mesazh vlen per te gjithe #pseudogazetaret qe I japin ngjyra shkrimeve te tyre ne media ne baze te marredhenies personale qe kane me artistet dhe jo ne baze te fakteve!!!byefelicia”- përfundon Bleona në postimin e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Pas Bleona Qerretit, “shokon” një tjetër këngëtare shqiptare: “Kam vite që ngrij vezët”

LEXO EDHE:  Pas Bleona Qerretit, "shokon" një tjetër këngëtare shqiptare: "Kam vite që ngrij vezët"

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Paralajmërimi i Hoxhës/ Do shikojmë spektakël në gjykatë, për Shullazin

LEXO EDHE:  Pas Bleona Qerretit, "shokon" një tjetër këngëtare shqiptare: "Kam vite që ngrij vezët"

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: