Connect with Us

“Më ka marrë malli…!” Klea Huta shpreh publikisht mallin për Elgitin

Aktualitet

“Më ka marrë malli…!” Klea Huta shpreh publikisht mallin për Elgitin

Publikuar

-

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Prej disa kohësh ata i kemi parë të shoqërojnë njëri-tjetrin në të gjitha eventet apo angazhimet e punës.

Madje Elgiti shkoi deri në Amerikën e largët për të shoqëruar partneren e tij gjatë udhëtimit për xhirimet e “Vip Club”. Mirëpo duket se gjatë xhirimeve të fundit në Itali që moderatorja po bën me këngëtaren Elhaida Dani, ai nuk ka mundur ta shoqërojë dhe Klea po i’a ndjen shumë mungesën.

Me një video të postuar në Instastory ajo ka treguar se e ka marrë malli për partnerin e saj.

LEXO EDHE:  E ulën hundën! Dolce & Gabbana kërkon publikisht falje në videon e sikletshme

“Më ka marrë malli për këtë fytyrë” – shkruan moderatorja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

“Premtoi se lekët do vinin lumë”/ Bushati nxjerr zbuluar mashtimet dhe propagandën e Ramës

Publikuar

-

Nga

“Premtoi se lekët do vinin lumë”/ Bushati nxjerr zbuluar mashtimet dhe propagandën e Ramës

Analisti Andi Bushati ka nxjerrë zbuluar mashtimet dhe propagandën e kryeministrit Edi Rama.

Nga studio e “Open”, Bushati tha se kushdo që kishte një mendje më të kthjellët e kuptoi që vitin e kaluar që rindërtimi brenda një viti do ishte e pamundur.

Sipas tij, janë disa faktorë pse rindërtimi në të gjitha zonat e prekura nuk mund të realizohet kaq shpejt.

“Ne sot më tepër jemi para zbulimit të një kryeministri. Kur ndodhi fatkeqësia kush ka pasur një mendje ftohtë nuk i ka besuar premtimet e Ramës se lekët do të vinin lumë pas konferencës së donatorëve. Para një muaji tha se edhe Italia që është fuqia e 7 e botës i ka njerëzit jashtë sepse nuk e than ë nëtor. Unë them që me situatën ekonomike që ka shqipëria, em territorin dhe me Covid ishte një gënjeshtër, dhe sort po përballemi me këtë gënjeshtër. Theksin e vë tek gënjeshta propagandë e kryeministrit”, tha Bushati./CNA.al.

LEXO TE PLOTE

Politikë

Oketa dhe Teliti vënë në vështirësi deputeten/ Për “DS4” po përgatitet dokumentacion për tender me një lot të vetëm

Publikuar

-

Nga

Ish-deputeti Gazment Oketa dhe shefi i kabinetit të Lulzim Bashës në PD, Dorian Teliti janë përballur me Milva Ekonomin për tenderimin në procesin e rindërtimit. Oketa dhe Teliti kanë insituar që Ekonomin t’i japë një përgjigje se sa lote janë tenderuar deri më sot. Oketa ka hedhur akuza të rënda ku sipas tij për objektet DS4 po përgatitet për tender me një lot të vetëm, pasi sipas kësaj gjëje fshihet një qëllim.

“I dhanë qytetarëve një sasi parash të qytetarëve të qetësohen, të lyejnë shtëpi. Pjesa tjetër ka shkuar për disa firma e kompani të mëdha. Firmat që marrin këto tendera i kanë me nënkontraktime, dhe fusin fitimin e pastër në xhepin e tyre. Për objektet DS4 po përgatitet një dokumentacion për tender me një lot të vetëm. Është përqëndrua në një lod të vetëm. Ka një qëllim”, tha Oketa.

LEXO EDHE:  “Ç’ta bën gruaja s’ta bën as perëndia”/ Klea Huta publikon videon me Elgit Dodën që do t’iu shkrijë së qeshuri

LEXO EDHE:  “Vendimi më i bukur në jetë”/ Klea Huta zbulon se Elgiti do ta shoqërojë në sallën e lindjes

Sa lote janë tenderuar deri më sot? është pyetur Ekonomi nga Teliti e Oketa.

Ekonomi tha se koha për ndërtimin e një loti duhen 5.5 muaj duke mos dhënë një përgjigje konkrete./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Sociale

Do e hamë Vitin e Ri rehat apo me kufizime?/ Manastirliu zbulon si do festojnë shqiptarët

Publikuar

-

Nga

“Qytetarët u relaksuan pas hapjes”/ Manastirliu: Shifrat kanë kapërcyer pak pritshmërinë tonë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, është pyetur mbrëmjen e sotme nëse shqiptarët do ta festojnë të lirë Vitin e Ri.

Manastirliu deklaron se kjo varet nga respektimi i masave, ndërsa la të nënkuptohej se sipas gjasave nuk do të lejohen grumbullimet e mëdha.

Ajo theksoi në emisionin “Opinion” se Viti i Ri do të festohet me familjen ashtu si çdo vit.

Është në dorën tonë, por patjetër që do jemi në kushtet e kërkesave të kohës po themi në normalitetin e ri, do të kërkohet dhe do të vijojë të kërkohet shmangia e grumbullimeve, por do të jemi me familjen. Do të gëzojmë dhe shpresojmë që viti tjetër të jetë shumë më efektiv dhe jam e bindur se do të jetë shumë më i mirë dhe këtë e them edhe për arsyen tjetër se vaksina do të vijë edhe në Shqipëri”, u shpreh ministrja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE