Connect with Us

Bora Zemani e thotë hapur: “Mjaft me pyetjet për divorcin! Më keni lodhur!”

Aktualitet

Bora Zemani e thotë hapur: “Mjaft me pyetjet për divorcin! Më keni lodhur!”

Publikuar

-

Ndarja e moderatores Bora Zemani nga ish partneri i saj Vin Veli para disa kohësh, ishtë një nga lajmet që u kometua më shumë nga mediat rozë. Por edhe pse duket se kjo histori është hedhur pas krahëve nga të dy, ndarja është ende temë e pyetjeve që i bëhen asaj nëpër intervista.

E pyetur në studion e emisionit “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës, piëkrisht për faktin nëse është lodhur nga pyetjet për divorcin dhe ish bashkëshortin, Bora i është përgjigjur: “Jam lodhur shumë!  Prandaj nuk dal as nëpër intervista sepse të njejtën pyetje bëjnë të gjithë. Duhet të them përgjigje të ndryshme por që thonë të njejtën gjë në thelb”.

Pas këtij momenti ajo është pyetur nëse ka një histori të re dashurie, si për të zbuluar ndonjë detaj tjetër nga jeta e saj personale, e megjithate përgjigja e saj ka qenë e njejta: “Jo!”. Gjithsesi ajo nuk ka nguruar të pranojë në një pjesë tjetër të bisedës se ende beson tek dashuria dhe në raport me meshkujt kërkon “fluturat në stomak”.

LEXO EDHE:  Bora Zemani publikon foton e parë me Donaldin dhe fansat aq donin: “E pranove më në fund!”

Ndoshta në të ardhmen, nëse do të ketë të reja, Bora do të flasi për “fluturat” në bisedat ne studio dhe jo më divorcin dhe marrdhënien me ish bashkëshortin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  “Vdekja e bardhë”/ Shpërthen Dokle: Qytetarët meritojnë më shumë nga qeveria!

LEXO EDHE:  Bora Zemani publikon foton e parë me Donaldin dhe fansat aq donin: “E pranove më në fund!”

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Pyetjet që duhet t’i bëni partnerit përpara se të vazhdoni lidhjen me të

LEXO EDHE:  Video/ Nikolla i kërkon llogari gazetares: Po ça pyetje bën ti?

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: