Connect with Us

“As dashuri, as urrejtje, por…” Adelina Tahiri rrëfen për herë të parë marrëdhënien me vajzën e bashkëshortit

Aktualitet

“As dashuri, as urrejtje, por…” Adelina Tahiri rrëfen për herë të parë marrëdhënien me vajzën e bashkëshortit

Publikuar

-

Adelina Tahiri, këngëtarja e njohur shqiptare është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, sidomos për martesën e saj me biznesmenin maqedonas.

Ajo ka treguar për herë të parë për “Prive” se si filloi lidhja e dashurisë me bashkëshortin dhe si e pritën familjarët e saj.

“Në fillim nuk e dija kush ishte, as sa pasuri kishte, unë e pëlqeva për njeriun që është. Nuk ka lidhje se është maqedonas, ai nuk ka vrarë njeri dhe njerëzit nuk kishin pse reagonin ashtu ndaj meje” – u shpreh Adelina.

Ndërkohë ajo tregoi se babai i saj dhe Serjozha shkojnë shumë mirë dhe madje ajo nuk e priste reagimin pozitiv të të atit pasi mori vesh që ai i përkiste një kombi dhe feje tjetër.

“Ata shkojnë shumë mirë, madje çdo fundjavë dalin për peshkim, pasi e kanë hobi të dy. Dhe përderisa unë kam këtë ngrohtësi familjare dhe mirëkuptim të tjerat nuk më interesojnë sepse janë vetëm të përkohshme” – tha këngëtarja për “Prive”.

Më tej ajo foli edhe për marrëdhënien me vajzën e bashkëshortit, Afronën.

LEXO EDHE:  Shenjat që tregojnë se tashmë jeni dashuruar

“Bashkëshorti im i ka të gjitha të drejtat për vajzën e tij, ashtu si çdo prind. Duhet ta dojë shumë dhe unë jam iniciatore, madje kudo ku shkojmë unë asaj i blej dhurata.  Ajo ka nënën e saj dhe nuk mund të më dojë si nënën e saj dhe unë nuk e dëshiroj atë gjë. Kemi respekt dhe marrëdhënie solide, por nuk dal me të. Ajo e do shumë babain e saj, ndërsa mua mbase nuk më përcepton si njeri të afërt, gjë që mua  më duket normale, por kemi marrëdhënie normale, pa dashuri, pa urrejtje” – tregoi Adelina.

Gjithashtu ajo sqaroi edhe shtatzëninë e papritur pas dy viteve lidhje dhe si e priti këtë ndodhi të re në videon mëposhtë:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Foto/ Kush është personi që vrau të dashurin e motrës me hekur

LEXO EDHE:  Dashuri në Miami

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Adelina Tahiri në zi! Ndahet nga jeta një person i dashur për këngëtaren

LEXO EDHE:  Dashuri në Miami

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: