FOTO- Myslim Murrizi zby** Bashën/ Printon fletët e rikandidimit

Kreu i Partisë Demokratike në Lushnjë dhe deputeti i qarkut të Fierit, Myslim Murrizi nuk ka pranuar të tërhiqet nga drejtimi i degës. CNA.al më parë raportoi se Murrizit i ishte kërkuar largimi nga drejtimi i degës dhe vendosja e një tjetër emri në krye të saj. Pas debateve dhe përplasjeve të forta me të … Continue reading FOTO- Myslim Murrizi zby** Bashën/ Printon fletët e rikandidimit