“Dëshmorët” e zgjedhjeve të Lulit/Pas Bejkos në Gjirokastër bie edhe Myslym Murrizi në Lushnjë ?

Kreu i PD Lushnje, Myslym Murrizi nuk është lejuar të rikandidojë për këtë degë. CNA.al ka mësuar se Murrizi po perplaset për rikandidim për këtë degë. Myslym Murrizi njihet si një nga mbështetësit më të mëdhenj të Lulzim Bashës, por edhe ai po bie “dëshmor” si Roland Bejko, nga vetë dora e Lulit dhe pazaret … Continue reading “Dëshmorët” e zgjedhjeve të Lulit/Pas Bejkos në Gjirokastër bie edhe Myslym Murrizi në Lushnjë ?