CNA.al e paralajmëroi/ Myslim Murrizi ‘i tregon arat’ Bashës

Ashtu siç raportoi edhe CNA.al( CityNew Albania) kreu i Partisë Demokratike në Lushnjë dhe deputeti i qarkut të Fierit, Myslim Murrizi nuk ka pranuar të tërhiqet nga drejtimi i degës. Murrizit i ishte kërkuar largimi nga drejtimi i degës dhe vendosja e një tjetër emri në krye të saj, por ai ka vendosur të rikandidojë … Continue reading CNA.al e paralajmëroi/ Myslim Murrizi ‘i tregon arat’ Bashës