Video/ Kur Fahriu ushqehet me duar

CNA.al sot po sjell një video ekskluzive, ku do të shikoni një anë të panjohur të Fahri Balliut. Ndërkohë që më parë kemi sjellë video ku Fahriu ha paçe dhe pilaf, sot po sjellim një tjetër ku Fahriu ushqehet me duar. Ndoshta kur ha me duar Fahriut i shtohen energjitë për të bërë pazaret e … Continue reading Video/ Kur Fahriu ushqehet me duar