Connect with Us

Rrjedhin informacionet, kështu mund të jetë Galaxy S10 nga Samsung

Life Style

Rrjedhin informacionet, kështu mund të jetë Galaxy S10 nga Samsung

Publikuar

-

Galaxy S10 nga Samsung mund të jetë një nga telefonat e zgjuar më të rëndësishëm që kompania koreano-jugore ka prodhuar ndonjëherë.

Duke pasur një skaner të gjurmëve të gishtave dhe kamera përballë ekranit, së bashku me tri kamera në anën e pasme, Galaxy S10 po cilësohet gjerësisht si një pajisje revolucionare.

Kështu, Phone Arena ka arritur të bëjë hulumtime dhe të nxjerrë disa nga sekretet e kësaj serie të telefonave.

Sipas tyre, Samsung Galaxy S10 do të ketë sensorë poshtë ekranit, duke përfshirë një zbulues të shenjave të gishtave, një apo më shumë kamera të përparme, vend për kufje dhe me gjasë një skaner të syve.

Një nga opsionet që me shumë siguri do të gjendet në Galaxy S10 është skaneri i gjurmëve të gishtave. Sipas burimeve të besueshme të Phone Arena, nuk bëhet fjalë për një sensor optik, por më tepër një lexues i tejzanor i gjurmëve të gishtave të bërë nga Qualcomm.

LEXO EDHE:  Samsung kërkon të blejë një kompani tjetër

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme/ Ylli i televizionit provokon ndjekësit

Publikuar

-

Nga

E shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme/ Ylli i televizionit provokon ndjekësit

Ylli i televizionit, Lauren Goodger ka çmendur ndjekësit e saj me format tejet shpërthyese. Lauren ka provokuar meshkujt teksa pozon e shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme.

Menjëherë pas publikimit të fotos komentuesit kanë vërshuar me komplimentat e tyre, duke nxjerrë edhe një herë në pah linjat e saj perfekte.

Kujtojmë se modelja është komentuar shumë për operacionet plastike, por duket se nuk i interesojnë shumë që shumica e ndjekësve e sulmojnë për këtë arsye.

LEXO EDHE:  Apple solli iPhone X-in, rivali Samung sjell Galaxy X-in që mund të paloset

LEXO EDHE:  Samsung Galaxy S8 do të hidhet në treg me një teknologji të re ekrani

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by Lauren Goodger (@laurengoodger) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Komunikimi gjëja më e rëndësishme/ Këto shenja të horoskopit janë dëgjues të mirë

Publikuar

-

Nga

Luani

Duke qenë se është një nga shenjat e zjarrit, do të mendoni se i pëlqen vetëm të dëgjohet nga të tjerët, por Luani mund të jetë dhe shumë dëgjues i mirë.Në të shumtën e ratseve Luani trajtohet si udhëheqës si në shoqëri apo edhe në marrëdhënie, por di gjithashtu ti falë siguri partneres së tij dhe të jetë i qetë dhe i qëndrueshëm.

GaforrjaPër të qenë të sinqertë, Gaforrja është një nga shenjat e zodiakut më emocionuese. Ata krijojnë një lidhje shpirtërore shumë të ngushtë me njerëzit që i rrethojnë, sidomos me partnerin apo partneren e tyre.Janë shumë të ndjeshëm ndaj dhe në komunikim mundohen të jenë sa më të kujdesshëm në mënyrë që të mos e lëndojnë personin që kanë në krah.

LEXO EDHE:  Samsung Galaxy note 5 është duke u shndërruar në një Note 7

LEXO EDHE:  Samsung Galaxy note 5 është duke u shndërruar në një Note 7

Akrepi

Kjo shenjë e urren pritjen. Nëse doni ti tregoni diçka mos e bëni të presë shumë pasi në krahasim me shenjat e tjera për Akrepin komunikimi është shumë i rëndësishëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një person hyn në shtëpinë e saj/ Këngëtarja e famshme e frikësuar: “Do ti këpusë kokën burrit tim”

Publikuar

-

Nga

Një person hyn në shtëpinë e saj/ Këngëtarja e famshme e frikësuar: “Do ti këpusë kokën burrit tim”

Këngëtarja Katy Perry është shprehur se ndihet shumë e frikësuar pasi një burrë ka hyrë në oborrin e shtëpisë së saj. Për këtë arsye ajo ka kërkuar një urdhër ndalimi për personin që e ka sulmuar dhe e ka përndjekur.

Ky urdhër është një masë sigurie për familjen e saj, bashkëshortin Oralndo Bloom, djalin e tij Flyn si dhe për vajzën e porsalindur Daisyn.Në dokumentet e gjykatës thuhet se këngëtarja ka marrë urdhrin kundër një burri të quajtur, William, i cili shkeli në pronën e saj.Katy ka treguar se personi në fjalë ka kaluar gardhin e shtëpisë së saj në Beverly Hills në 8 shtator, ndërkohë që ajo ndodhej brenda bashkë me Orlandon dhe Daisyn. “William” ka kërcënuar edhe më parë Orlandon në “Tëitter” dhe Katy ka pranuar se ndihet e rrezikuar për shkak të tij.

LEXO EDHE:  Samsung Galaxy note 5 është duke u shndërruar në një Note 7

LEXO EDHE:  Samsung Galaxy note 5 është duke u shndërruar në një Note 7

“Ëilliam ka bërë kërcënime në Tëitter duke shkruar se dëshiron t’i këpusë qafën Orlandos dhe më ka sharë mua në postime të ndryshme. Ai ka hyrë në pronën time dhe përbën një rrezik të vërtetë për të gjithë ne”, ka thënë Katy sipas dokumenteve të gjykatës.“Jam shumë e frikësuar se ai mund të ketë armë me vete. Jam e frikësuar për sigurinë time, të partnerit tim, fëmijës sim të sapolindur, familjes dhe miqve tanë”, është shprehur këngëtarja. Ky urdhër ndalimi ndaj burrit në fjalë do jetë i përkohshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE