Këshilltar apo zagar/ Fahri Balliu me dy ‘profesione’

Fahri Balliu, dikur shërbyes dinjitoz i diktaturës dhe “zagar” i Hekuran Isait sot është krahu i djathë i Lulzim Bashës gjoja në opozitë. Ndonëse nuk është në Parlament, pasi humbi kudo ku e coi Sali Berisha, Balliu ka ulur në karrigen e deputetit pasardhësin e tij, Klevis Balliu me firmen e Lulit. Fahriu është njeriu … Continue reading Këshilltar apo zagar/ Fahri Balliu me dy ‘profesione’