Connect with Us

“I kam merak…”! Roza Lati tregon çfarë e tërheq te meshkujt dhe pse puthi pikërisht Feron

Kryesore Show Biz

“I kam merak…”! Roza Lati tregon çfarë e tërheq te meshkujt dhe pse puthi pikërisht Feron

Publikuar

-

Që një mashkull të tërheqë vëmendjen e Roza Latit duhet të ketë një buzëqeshje të bukur dhe dhëmbët rruazë.

Kështu shprehet moderatorja në një intervistë për “Gazetën Shqiptare”, ku flet për famën, marrëdhënien me të ëmën dhe meshkujt.

Roza shprehet se femrat tërhiqen gjithnjë nga meshkujt me vetëbesim, ndërsa tregon dhe merakun më të madh:

“Një mashkull që të fitojë vëmendjen time duhet të ketë humor, duhet të jetë gentleman, duhet të ketë një buzëqeshje shumë të kuruar me dhëmbë të pastër, të bukur. I kam shumë merak dhëmbët dhe buzëqeshjen tek meshkujt dhe mbi të gjitha, një mashkull që të fitojë vëmendjen time duhet të ketë shumë vetëbesim”.

Roza flet edhe për puthjen e bujshme me Feron, i cili kohë më parë u përfol si i dashuri i saj në media. Moderatorja tregon se zgjodhi t’i bëjë qejfin publikut me një puthje në ekran:

LEXO EDHE:  Rudina Dembacaj: Rivalitet me Roza Latin? Formati im nuk është i kopjuar!

“Zgjodha të puth Feron, sepse atë ma bënë për të dashur. Unë kam përkrahur shumë talente në emisionin tim edhe në këto 7 vite eksperiencë që kam në televizion me emisione të ndryshme që kam bërë. Kam pasur gjithmonë të ftuar artistë të rinj, talente të reja. U kam dhënë gjithmonë suport këtyre të fundit dhe gjithmonë do u jap, po nuk e di pse Feron më bënë për të dashur. Meqë kishte kaq merak publiku Feron, thashë OK po e puth në buzë, po i bëj qejfin publikut”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

LEXO EDHE:  A janë këto arsye të mjaftueshme për të mos u martuar?

LEXO EDHE:  A janë këto arsye të mjaftueshme për të mos u martuar?

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Cilët kanë jetë seksuale më të mirë, meshkujt e gjatë apo të shkurtër?

LEXO EDHE:  Roza Lati publikon foton e varrit të të atit: “Nuk mbaj mend shumë nga ty por…”

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Moderatoret italiane “shokojnë” publikun/Puthje“lesbike” në TV (Foto)

LEXO EDHE:  Moderatoret italiane "shokojnë" publikun/Puthje“lesbike” në TV (Foto)

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: