Connect with Us

“Më ka tradhëtuar me 20 fantazma”- aktori Ryan Reynolds “sulmon” gruan e tij

Kryesore Show Biz

“Më ka tradhëtuar me 20 fantazma”- aktori Ryan Reynolds “sulmon” gruan e tij

Publikuar

-

Ja ku është një nga pretendentët e çmimit “Artikulli me titullin më të pazakontë” për vitin 2018.

Dhe kush tjetër mund të ishin protagonistë të një artikulli të tillë përveçse çifti Lively-Reynolds. Në fakt që kur Ryan është duke ju përkushtuar karrierës si biznesmen dhe pronar i një nga kompanive më të fuqishme të pijeve alkoolike në SHBA dhe Blake ka qenë e zënë me filmin “A Simple Favor” ata nuk e kanë “ngacmuar” më njëri tjetrin online. Sepse aktorët njihen jo vetëm si një nga çiftet më të talentuar në Hollywood por edhe kampionët e “trolls” në rrjetet sociale, ndaj njëri tjetrit.

Urimet për përvjetorin, ditëlindjet apo intervistat për promovimin e filmave, për ta janë raste kur mund të tallen apo të thonë diçka ngacmuese për njëri tjetrin. Dhe pas një periudhe pak javore “pushimi” Ryan vazhdon traditën dhe ka postuar në rrjetin social Tqitter një artikull ku akuzon bashkëshorten e tij se e ka tradhëtuar me 20 fantazma. Po, po, sërish e lexuat mirë.

Në të vërtetë bëhet fjalë për një artikull të “New York Post” e cila ka realizuar një histori për një grua të quajtur Amethyst Realm e cila pretendon se ka bërë seks me 20 fantazma dhe tani është e fejaur me një shpirt. Koiçidenca është që kjo grua i ngjan shumë Blake, sidomos në foton që është përdorur në artikull. Prandaj Ryan e ka shpërndarë dhe shkruan bashkangjitur “Kështu duhet ta merrja vesh?”.

New York Post

@nypost

Woman who had sex with 20 ghosts is now engaged to a spirit https://nyp.st/2DgK4pc 

View image on Twitter

Ryan Reynolds

@VancityReynolds

THIS is how I find out?

Jemi të sigurtë që sapo ta lexoni këtë do klikoni në google për lajmin e kësaj gruas që ka bërë seks me fantazmat, të themi të vërtetën dhe ne atë do bëjmë. Por gjithsesi duhet ta pranojmë që kur vjen puna për “trolls” dhe humor, çifti Blake-Ryan janë mbretërit e rrjeteve sociale dhe fansat i duan më shumë për këtë fakt.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  FOTOT- Fantazma dhe vrasje të rënda/ 10 vendet me histori të frikshme në Amerikë

LEXO EDHE:  Aktorja publikon "foton e ëmbël"/ Komentuesit e “masakrojnë” në komente

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Shtatzënë me fëmijën e parë, aktorja e famshme shtrohet në spital!

LEXO EDHE:  Aktorja indiane shpërthen në lot për kunatën e saj/ Zbulohet fotoja që "çmendi" rrjetin

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Aktorja publikon “foton e ëmbël”/ Komentuesit e “masakrojnë” në komente

LEXO EDHE:  Shtatzënë me fëmijën e parë, aktorja e famshme shtrohet në spital!

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: