Connect with Us

Ja si duhet të vishemi këtë dimër sipas shenjës së horoskopit!

Fashion

Ja si duhet të vishemi këtë dimër sipas shenjës së horoskopit!

Publikuar

-

Horoskopi ndikon edhe tek mënyra se si duhet të vishemi! Jo të gjithë kemi të njëjtin stil dhe shije dhe mesa duket muaji i lindjes ka ndikim edhe në zgjedhjet tona të veshjeve.

“Who what wear” ka sjellë kombinimet e duhura për 12 shenjat e horoskopit të përshtatura edhe me trendet më të reja të modës së këtij sezoni.

1.Dashi

Ju jeni gjithnjë në lëvizje prandaj një xhupi i fryrë oversize është i duhuri për ju.Ngjyrat e ndritshme gjithashtu ju përshtaten më së miri.

2.Demi

Shenja jote luksoze ka një sy të mahnitshëm për aksesorët, prandaj zgjedhja e duhur janë veshjet me pendë, xixa ose gjithçka elegante.

3.Binjakët

Stili juaj orientohet nga stili rok, por këtë dimër veshjet e leshta do të shkojnë përshtat me look-un tuaj.

4.Gaforrja

Ju nuk bëni kompromise tek veshja, prandaj këtë dimër pulovrat e trasha dhe printet e gjarprit do t’ju përshtaten më së miri.

5.Luani

Lëkura është gjithmonë veshja e duhur për dikë si ju.

LEXO EDHE:  Pse ju paragjykojnë njerëzit bazuar në shenjën e horoskopit?

6.Virgjëresha

Ju e keni të vështirë të ndryshoni stilin, por këtë dimër mundohuni të qëndoni tek veshjet me printe leopardi.

7.Peshorja

Ju i adhuroni veshjet e buta dhe ky është sezoni që ju të shijoni veshjet me pendë.

8.Akrepi

Juve ju pëlqen të dukeni misteriozë, prandaj asgjë nuk do t’ju shkonte më shumë se pardesytë.

9.Shigjetari

Duket se ky është sezoni i duhur për tipin tuaj aventurier, pasi çizmet kauboj janë trendi i dimrit dhe mund t’i kombinoni mjaft mirë me xhinset e ngushta.

10.Bricjapi

Asgjë nuk mund t’ju shkojë më shumë se një kostum. Një xhaketë dhe pantallona do të rrinin perfekt mbi ju.

11.Ujori

Shenja juaj rebele kërkon gjithmonë vëmendje dhe këtë dimër mund ta fitoni me veshjet neon që janë shumë “In”.

12.Peshqit

Ju jeni shenja romantike e horoskopit dhe këtë dimër mund të visheni e gjitha me lule dhe do të dukeni plot stil.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Horoskopi i fundjavës! Ja çfarë parashikojnë yjet për ju

LEXO EDHE:  Këto shenja të zodiakut mendojnë se janë gjithmonë më të mirë se të tjerët

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: