Connect with Us

5 shenjat e horoskopit që duhet t’i kemi frikë kur janë me nerva

Life Style

5 shenjat e horoskopit që duhet t’i kemi frikë kur janë me nerva

Publikuar

-

Të gjithë e dimë që nuk duhet t’i flasim dikujt nëse vërtet është me nerva. Por për disa njerëz, kjo shprehje vlen më tepër se për disa të tjerë. Falë shenjave të horoskopit do të mësoni se Demin, Luanin, Akrepin, Shigjetarin dhe Bricjapin, nuk duhet t’i ngacmosh kur janë me nerva dhe ja përse:

Demi

Personat e shenjës së Demit, njihen për durimin që kanë ndaj gjërave të ndryshme, por kur arrijnë limitin nuk duan t’’ia dinë. Ata e humbin kontrollin kur kanë arsye të vlefshme, pra duhet të ketë ndodhur diçka e rëndësishme. Thonë se nuk qetësohen shpejt.

Luani

Luanët janë dramatikë dhe dominantë. Kur janë të nevrikosur, ata besojnë se kanë të drejtë. Këta persona nuk kanë frikë të përdorin fyerjet, kur janë të zemëruar me dikë. Ndonjëherë edhe e ekzagjerojnë me zemërimin e tyre. Ata kurrë nuk do ta pranojnë gabimin dhe nuk kërkojnë falje.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për ju ditën e sotme

Akrepi

Personat e shenjës së Akrepit duan të jenë të drejtë. Ata mbajnë mëri dhe nuk e lënë diçka të kalojë pa u vënë re. Mund të jenë edhe agresivë kur janë me nerva, prandaj kini kujdes. Mos harroni, se një Akrep mund t’ju mbajë inat edhe gjatë gjithë jetës.

Shigjetari

Shigjetarët nuk janë të rrezikshëm kur janë me nerva, por ata nuk lënë gjë pa ju thënë. Si një shenjë zjarri, ata shpërthejnë keq kur janë me nerva. Pasi qetësohen Shigjetarët kërkojnë falje nëse e kuptojnë se e kanë ekzagjeruar.

Bricjapi

Bricjapët e kanë situatën nën kontroll dhe janë të përgjegjshëm. Ata zakonisht nuk kanë shpërthime emocionale, por ndonjëherë zemërimi i tyre ju merr pjesën më të mirë që  kanë. Bricjapët drejtojnë kritikat e tyre  drejt personit të parë që ju del, kur janë me nerva.  Ata janë jashtëzakonisht mospërfillës dhe  fajësojnë të tjerët.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas ndryshimit në pamje të Luana Vjollcës/ Ndjekësit shpërthejnë në komente: Silikon hesapi, e frikshme

Publikuar

-

Nga

Pas ndryshimit në pamje të Luana Vjollcës/ Ndjekësit shpërthejnë në komente: Silikon hesapi, e frikshme

Ditën e djeshme qarkulloi në rrjetet sociale një foto e moderatores Luana Vjollca ku tregon pamjen e saj të re.

Ajo ka vendosur që këtë të hstunë të shfqet në emision me një pamje krejt ndryshe, duke treguar flokët me baluke.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku tregon ndryshimin më të plotë dhe kaq ka mjaftuar që në rrjet të shpërthejnë komentet nga ndjekësit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Të shumtë janë ata që e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen por sigurisht ka patur edhe nga ata që nuk e kanë pëlqyer.

LEXO EDHE:  Shenjat e vogla të kancerit që të gjithë i injorojmë

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për ju ditën e sotme

“Silikon hesapi, si transvestite, edhe macja ime duket bukur me filtra”, kanë qenë disa prej komenteve të bëra nga ndjekësit në llogarinë e saj.

Ndërsa në tjetër ndjekës i ka vënë në pah detajin që në foton që kishte publikuar Dontai dhe Kaory ishte pa filtra dhe në të vërtetë nuk njihej.

Për më tepër ne kemi shkëputur disa prej komenteve që mund t’i shihni më poshtë:

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Gjeni arsye për të jetuar”/ Bashkëshortja e Kobe Bryant bën rrëfimin prekës

Publikuar

-

Nga

“Gjeni arsye për të jetuar”/ Bashkëshortja e Kobe Bryant bën rrëfimin prekës

Thuajse po bëhet një vit që nga aksidenti që rezultoi fatal për basketbollsitin e famshëm Kobe Bryant dhe vajzën e tij Gianna.

Bashkëshortja e tij ka treguar se dhimbja për humbjen e familjarëve është shumë e madhe por ka gjetur një arsye për të ecur para. Vanessa Bryant ka bërë një postim prekës në rrjete sociale ku dhe ka dhënë një mesazh për të gjithë ndjekësit e saj

Më lini të jem e vërtetë. Hidhërimi është një tufë emocionesh të ngatërruara. Një ditë ti je duke qeshur dhe të nesërmen të duket sikur nuk je gjallë. Dua t’ju them njerëzve që po luftojnë me dhimbjen dhe humbjen zemërthyese. Gjeni arsyen tuaj për të jetuar. E di që është e vështirë. Unë shikoj vajzat e mia dhe përpiqem ta shtyj atë ndjenjë vetëm për to. Vdekja është e garantuar, por të jetuarit pjesën tjetër të ditës nuk është. Gjeni arsyen tuaj”, ka shkruar Vanessa në Instagram./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Befason Françeska Jaçe: Kam bërë s*ks në…

Publikuar

-

Nga

Modelja Françeska Jaçe u kthye në qendër të vëmendjes të mediave rozë, pas videos seksi të emisioni i Luana Vjolcës.

Modelja çmendi të gjtihë të ftuarit dhe shikuesit, teksa dhuroi skena të nxehta në vaskë.

Së fundi në intervistën e saj për After Party, ajo ka treguar se ku ka qenë vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks.

LEXO EDHE:  Horoskopi i fundjavës! Tmerr i vërtetë për këto shenja, zbuloni si do jetë kjo fundjavë për ju

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e martë për të gjitha shenjat

Ajo nuk ka hezituar aspak dhe ka treguar se eksperiencën më të çuditshme seksuale e ka patur në avion.

Ndërsa e pyetur se kë preferon më shumë seksin në natyrë apo jaccuzi ajo është shprehur në natyrë.

Ndërsa si mashkullin me hot të showbizit shqiptar ka zgjehdur këngëtarin Sinan Hoxha. / CNA.al

 

LEXO TE PLOTE