U aludua se fëmija që pret është i Florit, reagon pornostarja shqiptare – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

U aludua se fëmija që pret është i Florit, reagon pornostarja shqiptare

Publikuar

-

Një lajm mjaft i papritur ka qarkulluar ditën e djeshme në shumë media online shqiptare. Burime për emisionin “SevenBizz”, kanë konfirmuar se aktorja e filmave për të rritur Alby Rydes, pret një fëmijë me Mumajesin. Pornostarja shqiptare, me banim në Amerikë, po pret një vajzë dhe është në javët e fundit të shtatzënisë.

Që Alby Rydes ishte shtatzënë e dinim të gjithë. Por që fëmijën e kishte me Flori Mumajesin nuk e prisnim fare. Kjo sepse nuk i kemi parë kurrë më parë bashkë. Me siguri tani të gjithë ju keni një pyetje: “Po këta çne bashkë?”

LEXO EDHE:  “Kam vendosur t’i rregulloj jetën”/Mes fëmijëve të “Në kurthin e Piter Pan” Alketa Vejsiu përzgjedh njërin

Dyshja nuk janë të panjohur për njëri-tjetrin, pasi tashmë ata ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe para disa muajsh i vetmi shqiptar që pornostarja ndiqte ishte Getinjo.

Nuk dihej vërtetësia e këtij lajmi pasi kantautori kantautori shqiptar ka zgjedhur të mos reagojë ende, por nuk ka bërë të njejtën gjë Alby.

Ajo ka bërë një postim në Instastory ku ka qeshur me lot dhe është surprizuar nga këto thashetheme.

 

Kryesore Show Biz

“Mendoj që kam për të përjetuar gjëra të tjera”/Arjola Shehu rrëfehet për largimin nga Klan

Publikuar

-

Largimi i moderatores Arjola Shehu nga Tv Klan,në fillim të sezonit të ri televiziv bëri bujë në media  dhe mbyllja e emisionit “Kush vjen për drekë”. Vendin e saj e morën dy shefat e njohur të kuzhinës, Alfio Rrotani dhe Indrit Çela me emisionin ‘Sfida e Gatimit’.

Arjola momentalisht po prezanton ‘Netët e klipit shqiptar’, mirëpo lidhur me largimin e saj nga Klan nuk ka dashur që të flas asnjëherë deri tani. E ftuar së fundmi në ‘Thumb’, moderatorja ka folur më në fund për të vërtetën e largimit të saj nga emisioni i gatimit.

LEXO EDHE:  Sherri në emision/ Ngjela-Spahiut: Kujdes kur flet me mua se ke fëmijë kopil

“Mendoj që kam për të përjetuar gjëra të tjera përpara se të bëhem një zonjë shtëpie” , ka treguar Arjola duke treguar kështu se emisioni i gatimit nuk ishte për moshën e saj.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Mezi po prisnim/ DiCaprio-n dhe Pitt bashkë në film,publikohet traileri i “Once Upon a Time in Hollywood”

Publikuar

-

Është publikuar  traileri i filmit të shumëpritur të regjisorit Quentin Tarantino, i cili sjell bashkë në role kryesore dy aktorët më të mëdhenj të kohës, Leonardo DiCaprio dhe Brad Pitt.

Pas sukseseve me filmat si “The Hateful Eight”, “Kill Bill”, apo “Pulp Fiction”, filmi i ri dramë që flet për një histori vrasjesh të famëkeqit Charles Manson, të ndodhura në Los Angeles në vitin 1969, pritet të thyejë rekordet në kinema.

Trailer-i i parë për filmin, i cili u publikua këtë mëngjes, tregon Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), një aktor i njohur dhe shokun më të mirë të tij, Cliff Booth (Brad Pitt), teksa intervistohen nga një gazetar. Në film luajnë gjithashtu aktorët Margot Robbie, Al Pacino, Tim Roth, Kurt Russell dhe Timothy Olyphant.

LEXO EDHE:  Sherri në emision/ Ngjela-Spahiut: Kujdes kur flet me mua se ke fëmijë kopil

Ky është filmi i parë i Tarantino-s që nuk financohet nga Harvey Weinstein, pas akuzave për këtë të fundit në lidhje me ngacmimet seksuale të aktoreve.

Tarantino ka punuar me këtë skenar për pesë vjet, dhe ka qenë vetëm 17 vjeç në kohën e vrasjeve famëkeqe në LA.

Regjisori, fitues i çmimit Oscar, ka punuar në të kaluarën, me DiCaprio-n në vitin 2012 në filmin “Django Unchained” dhe me Pitt në “Inglourious Basterds” të vitit 2009.

“Once Upon a Time in Hollywood” ishte planifikuar të dilte më 9 gusht 2019, datë që përkon me 50-vjetorin e vrasjeve të Charles Manson të orkestruara në verën e vitit 1969.

Por premiera e filmit do të dalë më 26 korrik 2019 dhe ne po numërojmë ditët!

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tentativa për vetëvrasje e Paris Jackson/Publikohet regjistrimi i telefonatës me urgjencën

Publikuar

-

Pak ditë pasi Paris Jackson tentoi të kryente vetëvrasje publikohet një audio e momentit, kur dikush që ndodhet në shtëpinë e saj kërkon ndihmë për një problem lidhur me shëndetin mendor të një personi.

Në incizimin e telefonatës të kryer drejt numrit të urgjencës në Los Angeles, dëgjohet biseda për një incident dhe situata cilësohet emergjente.

Gjithashtu pasi ekipi i emergjencës mbërrin në vendin e ngjarjes, e identifikon personin si një VIP.

“The Blast” raportoi se vajza e mbretit të “pop”-it humbi shumë gjak, pasi kishte prerë damarët.

LEXO EDHE:  Sherri në emision/ Ngjela-Spahiut: Kujdes kur flet me mua se ke fëmijë kopil

Por menjëherë pasi mediat raportuan të hënën se Paris u shtrua në spital, ajo reagoi duke i cilësuar lajmet si të pavërteta dhe personat që i kanë shkruar, si gënjeshtarë.

Rikujtojmë se në fillim të këtij viti, disa burime pohuan se Paris është parë të hyjë një qendër rehabilitimi.

Mirëpo edhe asokohe ajo i mohoi zërat nëse kishte probleme me shëndetin mendor, duke deklaruar se thjesht shkoi atje pasi kishte nevojë për një pushim të shkurtër.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet17:05 - 22 Mars, 2019

Kosova, si Shqipëria/ Miraton rezolutën që ndalon lojrat e fatit

Me 74 vota në favor Parlamenti i Kosovës ka miratuar ditën e sotme një rezolutë, që pezullohen lojërat e fatit...

Aktualitet16:56 - 22 Mars, 2019

Ceremoni varrimi për 26 viktima të sulmit në Zelandën e Re

Mijëra njerëz u mblodhën të premten në Zelandën e Re, për të marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të 26...

Aktualitet15:17 - 22 Mars, 2019

Brexit do t’i kushtonte shtrenjtë Gjermanisë

Brexit-i u shty! Dhe krerëve të BE-së të mbledhur në Bruksel sërish u ra një gur nga zemra. Sepse BE-ja...

Aktualitet15:12 - 22 Mars, 2019

Bashkëpunim me Rusinë?/ Trump: Raporti të bëhet publik

Presidenti Donald Trump tha të mërkurën se raporti përfundimtar i Prokurorit të Posaçëm Robert Mueller për bashkëpunimin e mundshëm të...

Aktualitet14:14 - 22 Mars, 2019

Erdogan dhe raketat ruse/ Një krizë e re SHBA-Turqi 

Nga Franco Venturini Më shumë se asnjëherë sulltan, tani që ka superpushtet të garantuar nga ndryshimet kushtetuese, e megjithatë, presidenti...

Aktualitet14:10 - 22 Mars, 2019

Opsionet e reja për Brexit-in

Britania e Madhe do të dilte pas një jave nga BE-ja. Por ky vendim u shty edhe ca. Cilat janë...

Aktualitet09:39 - 22 Mars, 2019

Gjermania miraton ligjin e ri/ 1,3 miliardë euro për fëmijët e varfër

Bundestagu gjerman miratoi një ligj të ri për familjen. Ai do të lehtësojë prindërit me të ardhura më të pakta....

Kultura15:31 - 21 Mars, 2019

Astrit Çerma rrëfen kujtimet me kompozitorin e njohur  

Më kujtohet si tani: Mbasi pamë tërë “matrialin” e xhiruar për filmin “Në fillim të verës” në një montim “bruto”,...

qerim mata qerim mata
Aktualitet13:22 - 21 Mars, 2019

Ndahet nga jeta regjizori i njohur/ Kush ishte  artisti që fshihej pas “Lefter Lefterit”

Qerim Mata, i njohur ndryshe edhe i Lefter Lefteri personazh i luajtur prej tij në filmin “ I teti në...

Aktualitet22:19 - 20 Mars, 2019

“Deti nuk ka portë”/ Poezia e Aleksandër Çipës prezantohet në Korçë

Mesditën e sotme, në sallen e Bibliotekes së Universitetit “Fan S. Noli” të qytetit të Korçës, është promovuar libri më...

Aktualitet20:21 - 20 Mars, 2019

Vendimi i Dhomës së Apelit/ Burgim i përjetshëm për Radovan Karaxhiçin

Ish udhëheqësi i serbëve të Bosnjës, Radovan Karaxhiç, u dënua më burgim të përjetshëm. Dhoma e Apelit e Mekanizmit që...

Aktualitet19:02 - 20 Mars, 2019

Rrëmben autobuzin me 51 nxënës/ Tentoi t’i digjte

Një autobuz me 51 nxënës është rrëmbyer ditën e sotme nga shoferi i saj. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në...

Aktualitet18:34 - 19 Mars, 2019

Nëna hedh vajzën nga kati i pestë/ Më pas hidhet edhe vetë

Qyteti i Athinës është tronditur ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë, ku një nënë hodhi vajzën e mitur...

Aktualitet18:31 - 19 Mars, 2019

Qindra ushtarët amerikanë zbarkojnë në Gjermani

 Qindra ushtarë amerikanë kanë filluar të mbërrijnë në Gjermani. Prova e parë kjo e një strategjie të re të dislokimit...

Aktualitet18:26 - 19 Mars, 2019

Italia do t’i bashkohet nismës kineze të investimeve

Italia pritet t’i bashkohet nismës kineze “Një Brez, Një Rrugë” të enjten gjatë vizitës së Presidentit kinez Xi Jinping në...

Aktualitet15:25 - 19 Mars, 2019

Kur studentët detyrohen të lënë shkollën

Në pesë vitet e fundit mbi një milionë të rinj i kanë ndërprerë studimet në universitetet turke. Një shkak i...

Aktualitet15:22 - 19 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re/ IS-i kërcënon me hakmarrje

Sulmi i përgjakshëm terrorist ndaj dy xhamive në Zelandën e Re mund të shkaktojë një spirale të re dhune. Milicët...

Aktualitet14:37 - 19 Mars, 2019

Kërcënon Erdogan/ Kush sulmon muslimanët do të kthehet me arkivol

Presidenti i Turqisë paralajmëron për një Gallipoli të ri në vazhdën e sulmit terrorist të Christchurch dhe thotë se kushdo...

Aktualitet19:30 - 18 Mars, 2019

Franca shpall ndalimin e protestave, pas trazirave

Kryeministri i Francës shpalli të hënën ndalimin e protestave të jelekëve të verdhë në bulevardin Champs-Elysees të Parisit dhe në...

Aktualitet19:12 - 18 Mars, 2019

Holandë/ Arrestohet i dyshuari për sulmin në tramvaj

Policia holandeze arrestoi një person me origjinë turke, i dyshuar për përfshirje në incidentin me armë në një tramvaj të...

Aktualitet18:23 - 18 Mars, 2019

Për të apasionuarit e teatrit/ Korçarët sjellin “Kopracin” në Tiranë

Komedia “Kopraci” e Molierit, një nga kryeveprat botërore ka mbërritur në Tiranë. Të gjithë të apasionuarit e teatrit do të...

Aktualitet21:12 - 17 Mars, 2019

Macron dënoi “apokalipsin“ e Parisit

Protestat e “jelekëve të verdhë“ u kthyen në trazira të shtunën dhe në përleshje nëpër rrugët e kryeqytetit francez. Presidenti...

Aktualitet19:13 - 17 Mars, 2019

Fillon kthimi i trupave të viktimave në Zelandën e Re

Policia tha se numri i të vdekurve në vrasjet masive në dy xhami të qytetit Christchurch, në Zelandën e Re...

Aktualitet19:07 - 17 Mars, 2019

Terroristi neozelandes njohës i mirë i Ballkanit

Brenton Harrison Tarrant, 28-vjeçari i akuzuar për vrasjen e 49 vetëve dhe plagosjen e shumë të tjerëve në dy xhami...

protesta ne serbi protesta ne serbi
Aktualitet11:01 - 17 Mars, 2019

Grusht shteti në Serbi/ Opozita merr mediat shtetërore

President i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pritet që të flasin për serbët, një ditë pasi protestuesit u futën në ambjentet e...

Aktualitet09:01 - 16 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re ka një hero/ Kush është i riu që u përball me autorin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Zelandën e Re, ku pas një sulmi me armë...

Aktualitet19:30 - 15 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re/ Merkel: Racizmi mori jetën e njerëzve që faleshin paqësisht në xhami

Ngjarja e masakrës në Zelandën e Re, ku rreth 49 vetë u qëlluan për vdekje nga një person gjatë kohës...

Aktualitet16:56 - 15 Mars, 2019

Maqedoni/ Dënohen të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme në Parlament

Në Shkup, 16 nga 17 të akuzuarit për ngjarjet e dhunshme të 27 prillit 2017 në Parlamentin e Maqedonisë së...

Trending

Read previous post:
presidenti rus vladimir putin
Sanksionet ndaj kompanive ruse/ Putin i kundërpërgjiet Ukrainës

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një dekret për vendosjen e masave ekonomike ndaj Ukrainës. Në dekretin e nënshkruar, Putin...

Close