Connect with Us

Kjo është veshja që duhet ta ketë çdo femër nga 20 deri në 80 vjeç

Fashion

Kjo është veshja që duhet ta ketë çdo femër nga 20 deri në 80 vjeç

Publikuar

-

Nëse keni përshtypjen se të gjitha xhinset e ngushta duhet të shkatërrohen në momentin, që kaloni në të 30-tat, atëherë e keni gabim.

Ndërsa mund të duket se nuk mund të ngopeni me to kur jeni të 20-tat, por mund të bëni të njëjtën gjë si të famshmet që janë në të 30-tat ose në të 70-tat.

Në fakt ka shumë mënyra interesante që ato i veshin xhinset e ngushta, duke i dhënë gardërobës klasike një element kryesor të sofistikuar dhe të rafinuar.

LEXO EDHE:  Video-Bebe Rexha me fustan transparent në VMA/ Nxjerr në pah linjat e trupit

Shikoni disa ide se si t’i kombinoni në mosha të ndryshme:

Jessica Alba, 37 vjeçe

how-to-wear-skinny-jeans-when-youre-not-in-your-20s-1847519.600x0c

Reese Witherspoon, 42 vjeçe

how-to-wear-skinny-jeans-when-youre-not-in-your-20s-1847521.600x0c

Beyonce, 37 vjeçe

how-to-wear-skinny-jeans-when-youre-not-in-your-20s-1847523.600x0c

Sarah Jessica Parker, 53 vjeçe

how-to-wear-skinny-jeans-when-youre-not-in-your-20s-1847525.600x0c

Alessandra Ambrosio, 37 vjeçe

how-to-wear-skinny-jeans-when-youre-not-in-your-20s-1847527.600x0c

Kris Jenner, 62 vjeçe

how-to-wear-skinny-jeans-when-youre-not-in-your-20s-1847529.600x0c

Kate Bosworth, 35 vjeçe

how-to-wear-skinny-jeans-when-youre-not-in-your-20s-1847531.600x0c

Jane Fonda, 80 vjeçe

how-to-wear-skinny-jeans-when-youre-not-in-your-20s-1847535.600x0c

Miranda Kerr, 35 vjeçe

how-to-wear-skinny-jeans-when-youre-not-in-your-20s-1847537.600x0c

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Godet kokën sa herë sheh një femër seksi

LEXO EDHE:  Të vishesh me stil francez? Ju duhen vetëm këto veshje në garderobë dhe voilà!

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: