Connect with Us

Luana Vjollca heq dorë nga veshjet ekstravagante/Këtë sezon është tërësisht gocë serioze dhe me stil

Kryesore Show Biz

Luana Vjollca heq dorë nga veshjet ekstravagante/Këtë sezon është tërësisht gocë serioze dhe me stil

Publikuar

-

“Shiko Kush Luan” nisi trasmetimin  dy javë më parë dhe si gjithnjë një nga elementët kryesorë për të cilin  është shkruar më shumë ka qenë moderatorja Luana Vjollca.

E keni vënë re faktin që Luana ka vendosur të vijë shumë më ndryshe këtë sezon?

Nuk jemi duke folur për mënyrën se si Luana drejton një emision me 8 personazhe brenda tij, për mënyrën se si ajo arrin të mbajë nën kontroll një program brenda të cilit jo vetëm ka argëtim por krijohet edhe shumë zhurmë. Këtë pjesë moderatorja di ta suportojë shumë mirë por ndryshimi në këtë sezon qëndron tek veshjet që ajo ka zgjedhur të veshë gjatë emisionit.

Vitin e kaluar, veshja e Luanës ishte ekpozuese dhe me tendencën për të nxjerrë në pah sa më shumë format e trupit. Në çdo puntatë Luana shkëlqente ama parimisht qëllim ishte të dukej sa më seksi në ekran. Të preferuarit e saj ishin fustanet e shkurtër, që nxirrnin në pah format e trupit dhe dekoltetë e hapura.

 

Por ja që këtë sezon gjërat kanë ndryshuar plotësisht. Që në puntatën e parë veshja e Luanës ishte një surprizë prej saj.

“Tutu” kombinuar me xhaketë serioze mund të duket çmenduri por është shumë stil. Ishte pikërisht kjo zgjedhja e Luanës për të nisur sezonin e ri të programit të saj. Ndryshe nga një vit më parë që zgjodhi një fustan të bardhë  me pjesën e dekoltesë së ekpozuar, këtë herë moderatorja ka preferuar të vijë diçka midis cassual dhe chick, stil në tërësi.

LEXO EDHE:  Rita Ora ishte kaq e bukur te People’s Choice Awards sa la pa fjalë

Puntata e dytë ishte vijueshmëria e së parës. Vetë format e saj bëjnë që cfarëdo që të veshë Luana të duket tërheqëse dhe provokuese por krahasuar me më parë fustani që ajo kishte zgjedhur e tregonte shumë class.

Në puntatën e tretë nuk pamë më  Luanën seksi dhe provokuese por një moderatore serioze të veshur me një kostum në ngjyrë të  verdhë, shumë class.

Prej disa kohësh edhe fotot e saj në rrjete sociale na tregojnë se moderatorja kalon shumë kohë në zyrë dhe edhe stili i saj i të veshurit ka filluar të bëhet zyrtar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  As mos e mendoni ta ftoni Luanën të këndojë në dasmë/ Ajo e ka një përgjigje për të gjithë

LEXO EDHE:  Trendi më i ri i veshjve për festë del jashtë kontrolli

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  As mos e mendoni ta ftoni Luanën të këndojë në dasmë/ Ajo e ka një përgjigje për të gjithë

LEXO EDHE:  Trendi më i ri i veshjve për festë del jashtë kontrolli

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Rita Ora ishte kaq e bukur te People’s Choice Awards sa la pa fjalë

LEXO EDHE:  Luana Vjollca me këngë rap?/ Zbulohet detaji

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: