Paqja e fshehtë/ Fahri Balliu pajton Tom Doshin me Ilir Metën

Dikur miq më pas kundërshtarë të ashpër. Tom Doshi e akuzoi se ai donte ta eliminonte. Pranga, akuza të forta politike, video përgjime, në skenë Durim Bami dhe Mark Frroku, por Ilir Meta kundërshtoi fort, e quajti skenar dhe e gjitha u mbyll. Kjo ishte një nga betejat më të ashpra, një nga çështjet më … Continue reading Paqja e fshehtë/ Fahri Balliu pajton Tom Doshin me Ilir Metën