Basha shpartallon PD-në dhe strukturat

Gazetari Elvi Fundo ka komentuar situatën brenda Partisë Demokratike nëpërmjet një lidhje me Skype për FaxNews. Fundo ka lëshuar akuza të forta ndaj kreut të opozitës, Lulzim Basha, duke thënë se ka shaktërruar strukturat organizative të partisë. Më tej ai ka shtuar se nëse vendi shkon në zgjedhje të parakoshme, Basha e ka të sigurt … Continue reading Basha shpartallon PD-në dhe strukturat