Foto-Si ishin dhe si janë!/ Shikoni se sa shumë kanë ndryshuar Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Foto-Si ishin dhe si janë!/ Shikoni se sa shumë kanë ndryshuar Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Publikuar

-

Janë të dy të talentuar në fushat e tyre respektive.

Edhe pse janë bërë prindër të një vogëlusheje me emrin Ajka, Besi dhe Xhensila ngelen sërish një nga dyshet më të dashura të botës rozë.

Së fundmi është zbuluar një foto e shumë viteve më parë, ku Besi dhe Xhensila shihen në fillimet e njohjes së tyre.

LEXO EDHE:  Nuk mbahet modelja/ Pas ndarjes nga bashkëshorti “çmend” fansat me pozat hot

Zbulojini ndryshimet në fotot e mëposhtme.

Aktualitet

Modelja shqiptare bën gjestin e shëmtuar në Kanë/ Dalin fotot që nuk i kishim parë deri tani

Publikuar

-

Të shumtë kanë qenë personazhet shqiptarë që kanë marrë pjesë në eventin më të madh të filmit në Kanë.

Një ndër të parat që shkelën në tapetin e kuq ishte modelja shqiptare Heidi Lushtaku. Por ajo që tërhoqi vëmendjen e paparacëve ishte një veprim i pahijshëm i modeles.

Ajo u ka nxjerrë gishtin e mesit paparacëve në paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit të këtij viti.

LEXO EDHE:  Nuk mbahet modelja/ Pas ndarjes nga bashkëshorti “çmend” fansat me pozat hot

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Pas koncertit përballet me të papriturën/ Fansat surprizojnë reperin e famshëm shqiptar

Publikuar

-

Reperi shqiptar me famë botërore Gashi po ngjit majat e suksesit me shpjetësi. Projektet e tij muzikore i kemi parë në majat e klasifikimeve.

Gashi sapo ka nisur turneun e tij muzikor nëpër botë. Fansat e tij i kanë bërë një surprizë të papritur reperit në Texas. Pas koncertit ata kanë shkuar në hotelin ku po qëndronte reperi me origjinë shqiptare.

“Erdhi në hotel pas koncertit dhe thotë se do të bëjë tatuazhin e parë këtë këtu. Po të them, mos e bëj. Ju dua shumë”, dëgjohet të thotë Gashi duke qeshur, në videon që ka publikuar në ‘Instastory’, ku zbulon dhe tatuazhin në krahun e fansit të tij që lexon ‘Gashi’.

LEXO EDHE:  Foto-E akuzon për trafik droge/ Basha filmohet nën shoqërinë e Edmond Begos

Pas bashkëpunimeve me emra shumë të njohur, reperi ka krijuar dhe ‘grupin’ me fansat e tij më të zjarrtë.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Na i sollët zorrët në fyt”/ Olti Curri tallet keq me reperen

Publikuar

-

Reperja shqiptare Tayna ka menduar të dhurojë ushqime për njerëzit në nevojë me rastin e Muajit të Shenjtë të Ramazanit. Këtë gjest human ajo e ka bërë publik me anë të një posti në Instagram.

“Bamirësia më e mirë është ajo që jepet për Ramazan”, shkruan ajo.

Pas këtij veprimi ka reaguar menjëherë blogeri i njohur Olti Curri i cili ka ironizuar faktin që Tayna postoi foto të ndihmave në Instagram.

LEXO EDHE:  Nuk mbahet modelja/ Pas ndarjes nga bashkëshorti “çmend” fansat me pozat hot

“O Tayna na i solle zorrët në fyt që publikon këto “bamirësitë”…Për 50 euro pazar shkon bën story tjera, kujton që do i japin titullin shenjtore “Nënë Tayna”-shkruan ai.

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet20:34 - 24 Maj, 2019

Profecia e Presidentit serb: “Shqiptarët do të përballen me probleme të shumta”

Aleksandër Vuçiç, presidenti në detyrë i Serbisë ka thënë sot gjatë një konference shtypi se është i gatshëm të nëshkruajë...

Aktualitet19:51 - 24 Maj, 2019

Senati i SHBA konfirmon emërimin e Ambasadores së re në Shkup

Senati i SHBA-së votoi mbrëmë emërimin e Kejt Mari Bërns si ambasadore e re në Maqedoninë e Veriut. Kandidatura e...

kryeprokurorja arta marku kryeprokurorja arta marku
Aktualitet19:44 - 24 Maj, 2019

Siguria në burgje/ Arta Marku firmos zbatimin e regjimit 41/bis

Në burgjet shqiptare do të fillojë të zbatohet regjimi 41-biz, i cili i ndalon të denuarit të komunikojnë me persona...

Aktualitet18:35 - 24 Maj, 2019

Njëzet akuza të reja në rastin “veteranët” në Kosovë

Prokuroria Themelore në qytetin e Pejës në Kosovën perëndimore, tha të premten se ka ngritur 20 aktakuza ndaj 21 personave...

Aktualitet15:54 - 24 Maj, 2019

Protesta e nesërme/ Ambasada e SHBA paralajmëron qytetarët

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës i ka bërë thirrje qytetarëve të saj të distancohen nga protesta e nesërme...

Aktualitet19:17 - 23 Maj, 2019

Kryetari i Parlamentit të Kosovës mohon çdo përfshirje në veprime kriminale

Kryetari i parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli, hodhi poshtë të enjten çdo mundësi për përfshirje të tij në ndonjë rast...

Aktualitet20:57 - 22 Maj, 2019

Kosova kërcënon edhe Shqipërinë me taksë 100%

Ndërkohë që prej muajsh Kosova ka vendosur taksën 100 % për mallrat serbe, duke sjellë kështu një goditje në të...

policia e shtetit policia e shtetit
Aktualitet20:22 - 22 Maj, 2019

Foto/ “Aksioni” i çuditshëm kundër Policisë së Shtetit

Shpeshherë jemi mësuar të shohim aksione të Policisë së Shtetit në kapjen e personave të shpallur në kërkim. Në njoftimet...

Aktualitet19:42 - 22 Maj, 2019

Beogradi rol kyç në zgjedhjet në Veri të Kosovës

Beogradi ka luajtur rol vendimtar në zgjedhjet lokale në Veri të Kosovës. Por a ka gjasa për dorëheqje të reja?...

Aktualitet19:37 - 22 Maj, 2019

LDK dhe Vetëvendosje, bashkërendohen për të rrëzuar qeverinë Haradinaj

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe lëvizja Vetëvendosje paralajmëruan të mërkurën se kanë filluar përgatitjet për një mocion mosbesimi ndaj qeverisë...

Aktualitet08:53 - 22 Maj, 2019

Zgjedhjet europiane/ Nervozitet në Berlin

Partitë në pushtet në Gjermani i ka zënë nervoziteti. Në zgjedhjet europiane ato do të humbasin. E qartë është kush...

Aktualitet19:44 - 21 Maj, 2019

Skandali i videos në”Ibiza”/ Kancelari i Austrisë përballë votës së mosbesimit

Kancelari Sebastian Kurz është duke u përgatitur për një votë mosbesimi. Oferta e tij për të shkarkuar ministrin e Brendshëm...

Aktualitet19:26 - 21 Maj, 2019

QUINT: Zgjedhjet në veri të Kosovës të qeta, por me problemet e së kaluarës

QUINT-i, ku bëjnë pjesë Franca, Gjermania, Italia, Britania e Madhe e SHBA thotë se në komunat me shumicë serbe shqetësues...

Aktualitet19:02 - 21 Maj, 2019

Presidenti Trump kërcënon Iranin me asgjësim

Për shkak të konfliktit mes Uashingtonit dhe Teheranit, situata në rajonin e Gjirit aktualisht është shumë e tensionuar. Tani Presidenti...

Aktualitet18:55 - 21 Maj, 2019

Kongresi nderon familjen e shqiptaro-amerikanit Harry Bajraktari

Një flamur që valoi një ditë mbi kupolën e Kongresit amerikan, iu dhurua veprimtarit shqiptaro-amerikan, Harry Bajraktari. Kjo ishte pjesë...

Aktualitet15:27 - 21 Maj, 2019

Shqipëria nuk duhet të ketë Akademi Shkencore

Profesor dr. Dritan Spahiu ka reaguar sot me një shkrim lidhur me çështjen e Akademisë së Shkencave në Shqipëri. Spahiu...

Aktualitet15:20 - 21 Maj, 2019

Skandali i Ibiza-s në Austri/ Sebastian Kurz përballet me votëbesim

Kancelari Sebastian Kurz është duke u përgatitur për një votëbesimi. Oferta e tij për të shkarkuar ministrin e Brendshëm ekstremist...

Aktualitet14:26 - 21 Maj, 2019

Frika nga një luftë e padëshiruar

Presidenti amerikan, Trump e kërcënon Iranin me asgjësim. Njerëzit në Iran kanë frikë nga shpërthimi i një lufte aksidentalisht. Atmosfera...

Aktualitet12:22 - 21 Maj, 2019

Integrimi drejt BE-së/ Hahn: Maqedonia e Veriut duhet të shpërblehet

Komisioneri për Zgjerimin në BE, Johannes Hahn në konferencën e bisedimeve ekonomike të Vienës, “Perspektiva e re për Maqedoninë e...

Aktualitet22:30 - 20 Maj, 2019

Korrigjimi i kufijve/ Thaçi: Nuk do të lejojmë të preket territori i Kosovës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka sqaruar idenë e tij për korrigjimin e kufijve. Në studion e emisionit “Open” ai...

Aktualitet18:43 - 20 Maj, 2019

Humbën mbrëmë në Theth/ Gjenden turistët e huaj

Janë gjetur sot, tre turistët anglez, të humbur mbrëmjen e djeshmë në Theth. Ata ishin duke eksploruar zonat turistike malore...

Aktualitet16:55 - 20 Maj, 2019

Bllokohet 2.3 ton qumësht pluhur në Divjakë

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar 2.3 ton qumësht pluhur dhe 21 ton vaj palme në Divjakë. Sipas njoftimit të...

Aktualitet16:31 - 20 Maj, 2019

Anullohen fluturimet ajrore drejt Italisë, ja shkaku

Të gjithë pasagjerët të cilët kanë prerë biletat për të udhëtuar nesër drejt Italisë, duhet ta shtyjnë fluturimin e tyre...

Aktualitet15:40 - 20 Maj, 2019

“Linda 4 fëmijë, burri s’më donte se nuk bëja djalë”/25-vjeçarja rrëqeth me historinë e saj

Edhe pse është vetëm 25 vjeçe, ajo është nëna e katër fëmijëve, tre vajzave dhe një djalë. Vajza nga Tirana...

Aktualitet21:28 - 19 Maj, 2019

Përfunduan zgjedhjet e jashtëzakonshme në veriun e Kosovës

Rreth 24 mijë e 600 votues nga rreth 58 mijë të regjistruar, apo 4 apo mbi 42 për qind e...

Aktualitet18:15 - 19 Maj, 2019

Amerikanët dhe talebanët shkëmbejnë akuza për situatën në Afganistan

Talibanët dhe zyrtarët ushtarakë amerikanë kanë akuzuar njëri-tjetrin në median sociale, për veprime kundër vendosjes së paqes në Afganistanin e...

Aktualitet14:37 - 19 Maj, 2019

Danas: Pushteti aktual i Serbisë do ta njohë Kosovën

Gazeta e Beogradit “danas” përmes një ankete të zhvilluar me qytetarë në Serbi, ka ardhur në përfundim se pushteti aktual...

presidenti i shba, donald trump presidenti i shba, donald trump
Aktualitet12:42 - 19 Maj, 2019

Alabama ndalon me ligj abortin/ Trump: Jam pro jetës

President i ShBA-së, Donald Trump ka reagaur gjithashtu lidhur me ndalimin e abortit që është bërë në shtetitn e Alabamës,...

Trending

Read previous post:
Ribotohet revista “Dituria” e dijetarit Lumo Skëndo

Bibliotekat Kombëtare të Shqipërisë e të Kosovës si dhe Fondacioni Kulturor ALSAR publikuan sot ribotimin e koleksionit të revistës së...

Close