Berisha i publikoi foton/ Reagon Balla, tregon si qëndron e vërteta

Pas fotos së publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili shkroi se Taulant Balla ishte shfaqur me “bosin e kokainës”, ka reaguar kreu i Grupit të Socialistëve. Në një postim në rrjetet sociale, Balla shkruan se fotoja e publikuar është montazh, duke sjellë edhe foton origjinale ku dukej me kryeministrin Rama dhe një tjetër zonjë … Continue reading Berisha i publikoi foton/ Reagon Balla, tregon si qëndron e vërteta