Zbardhet biseda/ Çfarë i tha kunati i Bashës “oligarkut” që i dha miliona lekë

Partia Socialiste ka dalë ditën e sotme në një deklaratë për mediat ku denoncon sërish Lulzim Bashën dhe kunatin e tij. Ishte deputeti i PS-së Ervin Bushati i cili shprehet se janë dy kompani në pronësi Gentian Sulës të cilat kanë derdhur para në llogarinë e kunatit të Bashës, dhe janë me dhjetra million lekë … Continue reading Zbardhet biseda/ Çfarë i tha kunati i Bashës “oligarkut” që i dha miliona lekë