Ndahet nga jeta regjisori, Roland Roshi

26 Shtator 2018, 17:48, Aktualitet CNA
Ndahet nga jeta regjisori, Roland Roshi

Është ndarë nga jeta moderatori dhe regjisori Roland Roshi. Lajmi është bërë i ditur nga kolegë të tij në rrjetet sociale.

Konkretisht moderatori Dhimitër Gjoka shkruan ?E pabesueshme.Eshte ndare nga jeta krejt papritur kolegu yne regjisori dhe moderatori i talentuar ROLAND ROSHI.Ngushellime familjes dhe njerezve te dashur te tij?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga