Shkon në spital për një puçërr/ Burri i deputetes së PS-së i heq apandesitin

23 Shtator 2018, 11:40, Aktualitet CNA
Shkon në spital për një puçërr/ Burri i deputetes

Ish kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në rrjetin social bën publike denoncimin e një qytetari dixhital.

Ky i fundit denoncon spitalin e Peshkopisë dhe mjekun që sipas tij është bashkëshorti i deputetes së PS Almira Zebi Xhembulla.

Me datë 20 shtator një djalë 20 vjeçar është paraqitur në spital për shkak se kishte një puçërr në kurriz, por mjeku i ka operuar apandesitin.? shkruan qytetari dixhital.

Më tej ai shprehet se familja ka bërë kallëzim për këtë ngjarje por po mbahet e fshehur pasi kirurgu është burri i deputetes së PS-së./CNA.al

Statusi i plotë i Berishës:

Kjo eshte mjeksia e Kallam Deshtakut!

I semuri operohet tjeter per tjeter!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Zoti Berisha.!

Per te mos u indetifikuar po te shkruaj anonim.

Ne spitalin e Peshkopise me dt 20.9.2018 eshte paraqitur ne spitalin e Peshkopise nje djal rreth 20 vjeç te cilit i.kishte dalur nje puçer pas shpine. Pasi e kontrollon kirugu Gazmir Xhembulla i cili eshte dhe burri i deputetes se PS Almira Zebi Xhembulla i thote qe do te operohesh. Pasi e fut ne sall te operimit ne vend qe ti heq puçrren i ka hequr opendesitin.

Kur djalit i ka dalur narkoza ka pare plagen ne bark dhe u ka spjeguar se çka ndodh me te. Mjeku i ka thene te hoqem opendesitin se ti me the per ate apendesitin. Ka plasur sheri me familjaret e djalit dhe familja ka vajt ne kom per kallzim po e kan mbajt te fshehur kete rast budallek te mjekeve tane. Drejtoria e Spitalit esht ne dijeni dhe gjith Peshkopia e din kte budallek.Ju lutem publikojeni se po mbahet fshehur kjo maskarade pasi kirurgu esht burri deputes se PS dhe rin tap me alkol.

Per ta verefikuar me sakt personi ndodhet aktualisht ndodhet ne repartin e kururgjise dhoma tre.

Lajmet e fundit nga