Mungoi në ndeshjen mes Flamurtarit dhe Skënderbeut/ Ardian Takaj zbulon arsyen e çuditshme

Skënderbeu i tij vijon të fitojë. Kjo gjendje po e kënaq presidentin e Skënderbeut, Ardjan Takajn. Edhe këtë herë, numri një i klubit korçar në ka qenë në Vlorë, teksa shpjegon arsyen se përse nuk e ka bërë një gjë të tillë në një prononcim të dhënë për “Panorama Sport”. President, një Skënderbe me shumë ndryshime, … Continue reading Mungoi në ndeshjen mes Flamurtarit dhe Skënderbeut/ Ardian Takaj zbulon arsyen e çuditshme