Mezi po prisnim!/ Mozzik dhe Loredana prezantuan këngën e tyre me foton më fantastike – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Mezi po prisnim!/ Mozzik dhe Loredana prezantuan këngën e tyre me foton më fantastike

Publikuar

-

Prej disa ditësh përflitet për një prej bashkëpunimeve më të shumëpritura në muzikë, atij mes Mozzik dhe të dashurës së tij, Loredanës.

Dyshja e njohur do të sjellin më në fund këngën e tyre “Bonnie&Clyde”.

Por përveç këtij lajmi të madh, ajo që tërhoqi vëmendje ishte mënyra se si reperi njoftoi për publikimin e këngës.

Ai ka bërë bashkë një foto të tijën dhe një të Loredanës nga fëmijëria, duke e bërë kështu prezantimin akoma më interesant.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on


Reperi i njohur Mozzik dhe partnerja e tij Loredana prej disa kohësh po përflitet se shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar publikisht shtatzëninë, detaje të ndryshme të postuara prej tyre në rrjetet sociale na bindin mbi vërtetësinë e këtij lajmi.

Aktualitet

Pranon publikisht ndërhyrjen estetike/ Koreografja shqiptare tregon detajet pa asnjë kompleks

Publikuar

-

Koreografja e njohur shqiptare Kozeta Bakiu është bërë pjesë e emisionit “Doktor Plastik”.

Gjatë promos së emisionit koreografja pa asnjë lloj kompleksi është shprehur se do të kryejë një ndërhyrje në bark, për të hequr kilet e tepërta.

Javën e ardhshme do të publikohet hap pas hap i gjithë procesi dhe në fund do të shohim ndryshimin pas ndërhyrjes.

LEXO EDHE:  U tha se do të anulonte koncertet/ Loredana kthehet më e "fortë" se kurrë, ja ku do e shohim këngëtaren

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Cristiano Ronaldo pozon vetëm me të brendshme/ Tregon fizikun e tij magjepsës

Publikuar

-

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo vazhdon të japë maksimumin e tij përsa i përket reklamimit të të brendshmeve për meshkuj, të linjës “CR7”.

Në promovimi i koleksionit më të ri të firmës “CR7”, Cristiano tregon format e tij të shkëlqyera fizike në një ambient me ngjyra të ndezura.

34 vjeçari shfaqet vetëm me të brendshme dhe ka çmendur fansat me pozat seksi mbi shtrat./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Nuk dua…”/ Pas lindjes së vajzës, Rudina Xhunga merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Gazetarja e njohur Rudina Xhunga ka rrëfyer si asnjëherë tjetër detaje rreth jetës së saj private. Gjatë një interviste për “Panorama”, Rudina ka treguar se pas lindjes së vajzës së saj Alanës nuk do të ketë më fëmijë të tjerë.

Pjesë e shkëputur nga intervista

Bruna: Ndërkohë po mendon që mund të ketë  një tjetër fëmjë në familjen tuaj ?

Rudina: Jo, ne kemi mbyllur me Alanën. Bruna: Alana dëshiron një fëmijë tjetër apo dhe ajo do të jetë qëndra e vëmendjes, qëndra e botës.

LEXO EDHE:  U tha se do të anulonte koncertet/ Loredana kthehet më e "fortë" se kurrë, ja ku do e shohim këngëtaren

Rudina: Në fillim donte dhe e kishte me qejf, por tani ka hequr dorë dhe ajo, dhe nuk diskutohet. Ndonjëherë kur unë kam më shumë bark, si sot psh. Më thotë,- Mendoj që je shëndoshur.  Po pse- i them unë,-  mund të kem një beb. Jo nuk besoj- thotë ajo.

Bruna: është e bindur që kjo gjë nuk do të ndodhë.

Rudina: Po nuk do të vijë bebi.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending