E neveritshme/ Modelja konsumon placentën pas lindjes – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

E neveritshme/ Modelja konsumon placentën pas lindjes

Publikuar

-

Chrissy Teigen ka një metodë të pazakontë për t’ja dalë mbanë me depresionin pas lindjes. Së fundmi modelja 32-vjeçare ka zbuluar në një intervistë se ka ngrënë plancentën e saj pas lindjes së fëmijës së dytë. Madje ajo beson se kjo është arsyeja pse ajo është ndjerë e lumtur pas lindjes dhe gjithë këto kohë.

Kur gazeterja u shpreh me skepticizëm për metodën e placentës, modelja ju përgjigj duke qeshur: “Seriozisht e ke? Kjo nuk është gjë normale? Unë jetoj në Los Angeles, është shumë normale. Madje ata e pjekin në skarë. Mund të provosh pak nga e imja më vonë”.

Gjithashtu ajo ka thënë se tashmë nuk i kushton aspak rëndësi linjave trupore, sepse për të është e rëndësishme të ndihet e lumtur dhe të konsumojë të gjithë ushqimet që pëlqen.

Aktualitet

Pranon publikisht ndërhyrjen estetike/ Koreografja shqiptare tregon detajet pa asnjë kompleks

Publikuar

-

Koreografja e njohur shqiptare Kozeta Bakiu është bërë pjesë e emisionit “Doktor Plastik”.

Gjatë promos së emisionit koreografja pa asnjë lloj kompleksi është shprehur se do të kryejë një ndërhyrje në bark, për të hequr kilet e tepërta.

Javën e ardhshme do të publikohet hap pas hap i gjithë procesi dhe në fund do të shohim ndryshimin pas ndërhyrjes.

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Cristiano Ronaldo pozon vetëm me të brendshme/ Tregon fizikun e tij magjepsës

Publikuar

-

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo vazhdon të japë maksimumin e tij përsa i përket reklamimit të të brendshmeve për meshkuj, të linjës “CR7”.

Në promovimi i koleksionit më të ri të firmës “CR7”, Cristiano tregon format e tij të shkëlqyera fizike në një ambient me ngjyra të ndezura.

34 vjeçari shfaqet vetëm me të brendshme dhe ka çmendur fansat me pozat seksi mbi shtrat./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Nuk dua…”/ Pas lindjes së vajzës, Rudina Xhunga merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Gazetarja e njohur Rudina Xhunga ka rrëfyer si asnjëherë tjetër detaje rreth jetës së saj private. Gjatë një interviste për “Panorama”, Rudina ka treguar se pas lindjes së vajzës së saj Alanës nuk do të ketë më fëmijë të tjerë.

Pjesë e shkëputur nga intervista

Bruna: Ndërkohë po mendon që mund të ketë  një tjetër fëmjë në familjen tuaj ?

Rudina: Jo, ne kemi mbyllur me Alanën. Bruna: Alana dëshiron një fëmijë tjetër apo dhe ajo do të jetë qëndra e vëmendjes, qëndra e botës.

Rudina: Në fillim donte dhe e kishte me qejf, por tani ka hequr dorë dhe ajo, dhe nuk diskutohet. Ndonjëherë kur unë kam më shumë bark, si sot psh. Më thotë,- Mendoj që je shëndoshur.  Po pse- i them unë,-  mund të kem një beb. Jo nuk besoj- thotë ajo.

Bruna: është e bindur që kjo gjë nuk do të ndodhë.

Rudina: Po nuk do të vijë bebi.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending