Tortura në doganën e Kakavijës/ Qytetarët presin me orë të tëra

20 Gusht 2018, 21:50, Aktualitet CNA
Tortura në doganën e Kakavijës/ Qytetarët presin me orë

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në rrjetet sociale denoncimin e një qytetari për torturimin në doganën e Kakavijës.

Qytetari  është ankuar, se po pret me orë të gjata së bashku me fëmijë e vegjël.

Postimi i plotë

Ne doganen e Kakavise torturohen me ore te tera emigrantet!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

?Shteti edi rames live dogana shqiptare kakavi familiar me fmi te vegjel presin ktu me ore te tera si un?

Lajmet e fundit nga