+18/Publikohet fotoja nudo, bukuroshja përfundon në faqen e ministrisë – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

+18/Publikohet fotoja nudo, bukuroshja përfundon në faqen e ministrisë

Publikuar

-

Një gabim fatal i ka kushtuar shumë një vajze ruse, e cila ka publikuar gabimisht një selfie nudo në faqen zyrtare të Instagramit të Ministrisë së Mbrojtjes ruse.

Postimi, i cili u fshi me shpejtësi, përhapi shumë thashetheme mbi identitetin e gruas dhe përflitet shumë se bëhet fjalë për zëdhënësen e ushtrisë Rossiyana Markovskaya.

Fotoja u shfaq për pak sekonda në llogarinë Mil_Ru, e cila zakonisht reklamon arsenalin e ushtrisë së Vladimir Putin.

Disa përdorues thanë se fotografia u ngarkua nga ish-gazetarja Rossiyana Markovskaya. Në një foto, ajo shihet joshëse, ndërsa mban një armë zjarri ushtarake.

Imazhet e asaj kanë tërhequr një ushtri të ndjekësve të Instagram, të cilët rregullisht i dërgojnë lule.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Bie alarmi në rezidencën e këngëtares së njohur, të gjithë autoritetet në levizje!

Publikuar

-

Mjaftoi vetëm një problem teknik në sistemin e alarmit që autoritetet policore të gjendeshin menjëhrë në kodrat e Hollywood-it. Alarmi në rezidencën e Rihanna-s u prish dhe ky fakt alarmoi fqinjët përreth.

Ata lajmëruan menjëherë autoritetet përkatëse duke menduar se dikush po tentonte të hynte me dhunë.  Rihanna nuk gjendej në shtëpi në ato momente kur forca të armatosura të policisë dhe helikopterë u gjendën në banesën e saj.

Kujtojmë se javë më parë në një nga shtëpitë e saj u arrestua një individ i panjohur i cili kishte hyrë me dhunë duke pretenduar marrëdhënie seksuale nga këngëtarja.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Kanye e tha troç se shikon porno: Po Kim si ndihet ndaj këtij vesi të bashkëshortit të saj?

Publikuar

-

Vetëm pak ditë më parë Kanye West i ftuar në emisionin “Jimmy Kimmel Live” tha troç se i pëlqen të shikojë porno dhe madje zbuloi edhe kategorinë e tij të preferuar. Ai tha se shikon më tepër bardhë e zi, duke nënkuptuar realitetin e tij, faktin që ai është afroafrikan dhe bashkëshortja e tij jo.

Mirëpo si ndihet Kim kur bashkëshorti i saj shikon video porno?

Burime të afërta pranë çiftit kanë zbuluar për revistën “OK” se Kim-in nuk e shqetëson fare varësia e të shoqit ndaj video-ve porno.\“Ata kanë një jetë të mrekullueshme seksuale, ama ata të dy janë të zënë dhe udhëtojnë kështu që ajo është në rregull me mënyrës se si Kanye kujdeset për veten kur ata janë larg njëri-tjetrit.”, është shprehur një burim për revistën “OK”.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Capital T ndjek hapat e Ledrit: Bëhet shok me këngëtarin shqiptar që po bën namin nëpër botë!

Publikuar

-

Sunnyhill festival sic dihet tashmë, bëri bashkë shumë këngëtar të njohur të tregut shqiptar por edhe atij ndërkombëtar si Gashi, Stanaj, organizuesja Dua Lipa, Action Bronson apo edhe Martin Garrix.

E ndërkohë që shumica e këngëtarëve tanë me siguri janë përshëndetur me kolegët dhe kanë performuar së bashku, duket se disa prej tyre janë njohur edhe më shumë me njëri tjetrin. Ledri Vula dhe rreperi i njohur për tregun amerikan Gashi, edhe pse janë njohur më përpara sic duket dhe nga fotot e rrjeteve sociale përkatëse duket se nga festivali janë berë dhe më shumë miq. Postimet në Instagram na tregojnë se ata kanë qendruar pothuajse gjatë gjithës kohës me njëri tjetrin, në festival e jo vetëm, duke u prezantuar  dhe me bashkëpuntorët e tyre më të afërt. Madje një koment i Gashit ne nje foto na bën të dyshojmë se në të ardhmen mund të kenë dhe një bashkëpunim bashkë, gjë që do të lumturonte shumë fansa.

Gjithsesi nuk mbaron këtu, tani duket se dhe Capital T ka bërë një shok të ri i cili gjendej në Prishtinë pikërisht për të marrë pjesë në Sunnyhill. Bëhet fjalë për Stanaj, këngëtari po me origjinë shqiptare, i cili u bë i famshëm kohë më parë kur performancat e tij me piano u shpërndanë në rrjetet sociale nga Drake apo Kim Kardashian. Të dy duken sikur po kalojnë mirë me njëri tjetrin, e në një video në story-n e Instagramit , autori i hitit “Romantic”, shfaqet bashkë me Capital T duke dëgjuar një nga këngët më të famshme të reperit “Hatixhe”.

Nuk e dimë nëse janë vërtetë shokë të mirë, si Ledri me Gashin që njihen prej disa kohësh, ashtu dhe dyshja më e re Capital T me Stanaj por gjithsesi qëndrimi i tyre me njëri tjetrin mund të sjellë vetëm të mira, dhe publiku duket se e pëlqen që cunat e talentuar shqiptarë janw bërë më në fund bashkë.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet23:39 - 15 August, 2018

Atletico hakmerret ndaj Real/ I shënon 4 gola dhe ngre Superkupën e Europës

Atletico e Madridit është zyrtarisht fituese e Superkupës së Europës. Të besuarit e Simeone arritën të mposhtnin Realin e Madridit...

Aktualitet23:21 - 15 August, 2018

“Do bëhet baba”/ Gruaja tregon se si i shpëtoi vdekjes i fejuari në Genova

Dita e djeshme ka qenë një tragjedi për Italinë, pas shembjes së urës së“Moradit” në Genova. 39 persona humbën jetën...

Aktualitet23:17 - 15 August, 2018

Atletico “vë përfund” Realin/ Shënon edhe golin e katërt

Atëhere kur pritej kundërpërgjigja e Real, Atletico Madrid ka ndëshkuar për herë të katërt madrilenët. Për Atleticon ka shënuar Koke...

Aktualitet23:10 - 15 August, 2018

Atletico Madrid një hap larg trofeut/ Saul gjen rrugën e rrjetës

Aletico e Madridit ka kaluar sërish në avantazh me Saul. Të besuarit e Simeones ndëshkojnë për herë të tretë Realin...

Aktualitet23:03 - 15 August, 2018

Një shqiptare në politikën belge

Komuniteti shqiptar në Belgjike gjithmonë e më shumë po fuqizohet edhe në vendimmarrje. Tanimë në radhët e atyre që i...

Aktualitet23:02 - 15 August, 2018

Nuk ka fitues në 90 minuta/ Superkupa e Europës vendoset në shtesë

Kanë përfunduar në barazim 90 minutat në sfidën e Superkupës së Europës ndërmjet Realit të Madridit dhe Atleticos së Madridit....

Aktualitet22:53 - 15 August, 2018

Krimineli më i kërkuar i Meksikës/ Prokuroria ofron 1.6 milion dollarë për kokën e tij

Prokuroria meksikane ka bërë njoftimin, se do të ofrojë shpërblimin prej 30 milionë pesos, afërisht 1.6 milionë dollarë, për këdo...

Aktualitet22:46 - 15 August, 2018

Baraspeshë në derbin e Europës/ Diego Costa ndëshkon për herë të dytë Realin

Atletico ka arritur të gjejë baraspeshën falë Diego Costës. Spanjolli gjeti për herë të dytë rrjetën e Realit të Madrididit,...

Aktualitet22:38 - 15 August, 2018

Ramos kalon në avantazh Realin e Madridit

Reali i Madridit ka kaluar në avantazh në sfidën ndaj Atleticos, të vlefshme për finalen e Superkupës së Europës. Goli...

Aktualitet22:32 - 15 August, 2018

Tmerruese/ Tufa e luanëve sulmon vizitorët (Video)

Katër persona në Britaninë e madhe ka përjetuar momente tmerri ditën e sotme. Teksa ishin duke vizituar kopështin zoologjik në...

Aktualitet22:28 - 15 August, 2018

Tragjedia në Genova/ E shtuna ditë zie, varrosen viktimat

Qeveria italiane ka marrë vendimin për ta shpallur ditën e shtunë, si ditë zie. Sipas mediave italiane po në këtë...

Aktualitet22:23 - 15 August, 2018

U arrestua për mbështetje ndaj Gulen/ Lirohet shefi i Amnesty International

Shef i Amnesty International në Turqi, Taner Kilic është liruar nga një gjykatë në Stamboll. Lajmi për lirimin e tij...

Aktualitet22:11 - 15 August, 2018

Superkupa e Europës/ Real dhe Atletico ndajnë nga një gol në pjesën e parë

Mbyllet në barazim 1-1 pjesa e parë ndërmjet Realit të Madridit dhe Atleticos së Madridit, e vlefshme për Superkupën e...

Aktualitet22:08 - 15 August, 2018

Gazeta spanjolle shkuan për sopranon shqiptare/ “Është zë i rallë”

Gazeta spanjolle ”El Pais” ka shkruar një artikull për sopranon shqiptare Ermonela Jaho, e cila ka mahnitur publikun spanjoll me...

Aktualitet21:52 - 15 August, 2018

Skandal/ Punëtorët e Bashkisë së Tiranës rrezikojnë jetën

Një person ka denoncuar në rrjetet sociale kushtet skandaloze në të cilat punojnë punëtorët e Bashkisë së Tiranës. Në një...

Aktualitet21:40 - 15 August, 2018

Foto/ Vazhdon betonizimi tek parku i liqenit

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa ka denoncuar projektet e Bashkisë së Tiranës tek zona e liqenit. Në një postim...

Aktualitet21:37 - 15 August, 2018

Gjyqtari Faqolli u konfirmua në detyrë pasi raporti i DSIK u rrëzua si “i pasaktë”

Vendimi i zbardhur i Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për rivlerësimin e gjyqtarit të Tiranës, Astrit Faqolli tregon se këtij...

Aktualitet21:28 - 15 August, 2018

“Kam shkruar faqet e para”/ Surpriza e radhës nga Nard Ndoka

Kreu i  Partisë Demokristiane, Nard Ndoka në një intervistë për emicionin “Edicionit Veror”  është shprehur, se po përgatit një jetëshkrim....

Aktualitet21:24 - 15 August, 2018

I dyshuari për terrorizëm/ Gjermania kërkon anullimin e ekstradimit për truprojën e bin Ladenit

Një gjykatë në qytetin e Bokumit në Gjermani ka urdhëruar kthimin mbrapsh të një terroristi të ekstraduar në Tunizi një...

Aktualitet21:17 - 15 August, 2018

Një raporti i Soros zbardh humbjet e Kosovës nga dialogu me Serbinë

Gjashtë ekspertë serbë kanë hartuar një raport ku kanë paraparë dy opsione për marrëdhëniet mes Serbisë dhe Kosovës; e para...

Aktualitet21:11 - 15 August, 2018

Protestat në Rumani/ Berisha: Shtatori muaji i fundit i narkoshtetit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vazhduar me reagimet në lidhje me protestat në Bukuresht. Berisha i referohet  mesazhit të një qytetari,...

Sport21:08 - 15 August, 2018

Toni parashikon golashënuesin e Seria A-së: Nuk do të jetë Ronaldo!

Ish-sulmuesi i Juventusit, Romës dhe Bajern Mynih, Luka Toni foli për “Tuttosport” për merkaton e Seria A dhe golashënuesin e...

Aktualitet21:04 - 15 August, 2018

Shokuese/ I mituri gjen nënën të therur në banesë

Një ngjarje shokuese ka ndodhur ditën e sotme në një lagje të londrës. Një djalë i mitur ka gjetur të...

Aktualitet20:55 - 15 August, 2018

Foto/ Ortodoksë dhe bektashinj rihapin Kishën e Fjetjes së Shën Mërisë në Peshtan

Kisha e Fjetjes së Shënmërisë në Peshtan hapi sot dyertë pas pesëdhjetë vitesh. Kisha, e cila ishte rrënuar dhe po...

Aktualitet20:53 - 15 August, 2018

Zelanda e Re ndalon blerjen e shtëpive për emigrantët

Një shtetas i huaj në Zelandën e Re e ka të pamundur të blej një shtëpi, kjo pas një vendimi...

Aktualitet20:52 - 15 August, 2018

Cilësia e produkteve ushqimore/ Zbulohet mashtrimi me vajin e ullirit

Konsumatorët shpesh dyshojnë se mashtrohen ndërsa blejnë shishet me etiketat Vaj ulliri i virgjër. Top Channel fakton se mashtrimi është...

Aktualitet20:35 - 15 August, 2018

Heshti për masakrën e Selenicës/ Qytetarët kryqëzojnë Ramën, pas reagimit për Genovan

Pas reagimit të kryeministrit Rama për tragjedinë e Genovas, ku humbën jetën 39 persona dhe i shprehte ngushëllime familjarëve, reagime...

Aktualitet20:30 - 15 August, 2018

U mbyt në lumin Mat/ Gjendet trupi i 46 vjeçarit

Pulumbarët kanë arritur të gjejnë trupin e pajetë të 46 vjeçarit Arben Marku në lumen e Matit. Ky i fundit...

Trending

Read previous post:
Shokon gazetari/ “Ta varim gjyqtaren e Vlorës”

Gazetari Basir Çollaku referuar rastit të gjyqtares së Vlorës ndaj së cilës së fundmi ka nisur një sulm nga ana...

Close