Connect with Us

Pasi bëri “lëmsh” të gjitha portalet për titullin e këngës/ Tuna vendosë ta tregojë vetë si qëndron e vërteta

Aktualitet

Pasi bëri “lëmsh” të gjitha portalet për titullin e këngës/ Tuna vendosë ta tregojë vetë si qëndron e vërteta

Publikuar

-

Kemi 3 vite që presim një  këngë të re nga Tuna dhe këto ditët e fundit që kanë mbetur përpara se ajo të lançojë produktin e ri për të cilin ka punuar i kanë bërë fansat e saj të kenë edhe më shumë kureshtje se si do të vijë këngëtarja e tyre e preferuar pas 3 vitesh pushim nga muzika.

Tashmë Instagrami i Tunës i dedikohet vetëm këngës së re dhe pak ditë më parë, nëpërmjet një postimi, të gjitha mediat rozë aluduan se kënga e re do të titullohet “Nuk ka limit”. Por në fak të gjithë qenkemi gabuar.

LEXO EDHE:  Këngëtari shqiptar rrëfen makthin/Si reagoi familja e tij kur panë skenën e "varrosjes"

Tuna ka vendosur ti qartësojë të gjithë duke postuar titullin e këngës që do të jetë “Chonga” dhe një pjesë të tekstit (me shumë mundësi pjesë e refrenit) ku shkruhet:

“E boj kët sh*t sikur Chonga

Daddy, daddy thirrëm thirrëm momma

Nuk ka limit, jena bada, nuk ka limit

Jo, jo nuk ka limit…”

Ndonëse menduam se mund të ishte një këngë dashurie, siç duket Tuna do të kthehet me një këngë ritmike, një tekst praktik që do ta rikthejë në qendër të vëmendjes.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

E rëndë në Kavajë/ 84-vjeçari var veten në banesë

Publikuar

-

Nga

E rëndë në Kavajë/ 84-vjeçari var veten në banesë

Një 84-vjeçar është vetëvarur në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Sh.S., është gjetur pa shenja jete.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

LEXO TE PLOTE

Kronika

Atentati në mes të Tiranës/ Preg Gjini ka dëmtime të rënda në të dy sytë

Publikuar

-

Nga

Atentati në mes të Tiranës/ Preg Gjini ka dëmtime të rënda në të dy sytë

Preng Gjini, i cili u plagos gjatë atentatit të djeshëm pranë Urës së Nisharakut në Tiranë pritet t’i nënshtrohet një operacioni në sy. Mësohet se 51-vjeçari ka dëmtime në të dy sytë dhe disa plagë në pjesë të ndryshme të trupit.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbërmjen e djeshme në një nga zonat mëtë populluara të Tiranës, ku Preng Gjini mbeti i plagosur rëndë, pasi makinës së tij iu vu tritol. Ai ra pre e atentatit me tritol, teksa udhëtonte me automjetin e llojit Mercedez Benz, të tipit “A Class”.Bashkë me të kanë mbetur edhe dy persona të tjerë të plagosur, të cilët ndodheshin rastësisht pranë mjetit kur ndodhi ngjarja. Policia dyshon se ngjarja e rëndë ka ndodhur për hakmarrje dhe ka nisur punën për kapjen e autorëve të atentatit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Konferenca e Pezës/ Ruçi: Dje të bashkuar për lirinë, sot të bashkohemi për Europën

Publikuar

-

Nga

78-vjetori i Konferencës së Pezës/ Ruçi: Dje të bashkuar për lirinë, sot për Europën

Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka përkujtuar 78-vjetorin e Konferencës së Pezës dhe ka dhënë një mesazh të rëndësishëm.

Kryeparlamentari  tha se Konferenca e Pezës është shenjë e dallueshme në historinë e Shqipërisë.“Peza zgjodhi pozicionin e duhur në udhëkryqin e historisë. Në Pezë, të bashkuar për lirinë, sot të bashkohemi për Europën”, tha Ruçi.

LEXO TE PLOTE