Connect with Us

“Rebelohet” live deputeti i video-skandalit erotik/ Ngre zërin dhe godet tavolinën  

Aktualitet

“Rebelohet” live deputeti i video-skandalit erotik/ Ngre zërin dhe godet tavolinën  

Publikuar

-

Deputeti i Partisë Demokratike, i cili kohë më parë u kap në një bisedë perverse në sallën e parlamentit, Ervin Salianji sot ka folur më tepër në lidhje me denoncimet e bëra dje nga qyteti i Elbasanit, duke hedhur akuza të forta në drejtim të policisë.

I ftuar në rubrikën e sotme “Opinion” në studion e lajmeve në News24, Salianji tha se “Djegia e makinës së dhëndrit të kryebashkiakut Qazim Sejdini dhe përplasja me armë në mes të qytetit,” janë dy ngjarjet që sipas tij janë fshehur nga policia.

Por teksa deputeti vijonte denoncimin dhe akuzat, Ministria e Brendshme reagoi mes emisionit për të sqaruar ngjarjen që Salianji pretendon se ka ndodhur në Elbasan.

LEXO EDHE:  Taulant Balla te Krimet e Rënda/ Dorëzon provat e reja

Sipas policisë përplasja ka ndodhur në Dajt të Tiranës dhe janë njoftuar edhe drejtoritë vendore të policive fqinje Durrës, Elbasan e Lezhë.

“Nuk ka patur asnjë krismë arme në Elbasan, në ditën që pretendon deputeti, ka patur vetëm një telefonatë në Tiranë për grabitje mjeti me armë dhe për këtë janë njoftuar policitë fqinje,” lexoi gazetarja Marsela Karapanço në studio.

Në këto momente tonet u ndezën në studio, ku dhe deputeti Salianji goditi tavolinën teksa përgënjeshtronte deklaratën e policisë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

LEXO EDHE:  Zbardhen përgjimet/ Biseda +18, mes Alizotit dhe drejtorit të policisë

LEXO EDHE:  Incident në takimin e Bashës/ Grida Duma dëbon të rinjtë

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

LEXO EDHE:  Zbardhen përgjimet/ Biseda +18, mes Alizotit dhe drejtorit të policisë

LEXO EDHE:  Taulant Balla te Krimet e Rënda/ Dorëzon provat e reja

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: