Vdekja e Ardit Gjoklajt/ “Erion Veliaj shantazhon prokurorët dhe gjyqtarët”

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka reaguar ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj dhe kampingut veror të inicuar prej tij. Ai ka risjellë në vëmendje, rastin e Ardit Gjoklajt, Këlliçi ka shenjëstruar Veliajn”, për propagandën e tij. “Teksa shikoja Erion Veliajn me të rinjtë e FRESSH, të sjellë me autobuzë me … Continue reading Vdekja e Ardit Gjoklajt/ “Erion Veliaj shantazhon prokurorët dhe gjyqtarët”