Shpërndanin lëndë narkotike/ Arrestohen dy persona

13 Korrik 2018, 21:29, Aktualitet CNA
Shpërndanin lëndë narkotike/ Arrestohen dy persona

Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia e Milanos në Itali, për posedim të lëndëve naroktike.

Bëhet fjalë për Leonard Zefin, 36 vjeç dhe Aleksandër Kolaj, 34 vjeç.

Në cilësinë e provës materiale, janë sekuestruar 1500 euro dhe një sasi droge e llojeve të ndryshme prej 1 kg e 500 gr.

Sipas mediave italiane, baza e shpërndarjes së lëndës narkotike ishte në rrugën ?Marcona?/ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga