Kur Emily Ratajkowski nuk i lë vend imagjinatës! – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Kur Emily Ratajkowski nuk i lë vend imagjinatës!

Publikuar

-

 

Emily Ratajkowski i kënaq gjithmonë fansat e saj me foto të ndryshme. Modelja dhe aktorja ka publikuar së fundmi disa foto, si gjithmonë mjaft provokuese.

27-vjeçarja dukej mahnitëse me bikini, duke ekspozuar format format e saj perfekte.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

(Video)Aktorja dhe këngëtarja e njohur festojnë të dehura në një klub homoseksualësh

Publikuar

-

Fundjavat janë bërë për t’u kënaqur e ndonjëherë për t’u dehur. Dhe këtë e realizuan në plot kuptimin e fjalës, dy personazhë të njohur: aktorja Jennifer Lawrence dhe këngëtarja Adele.

Vajzat janë mikesha të mira dhe mbrëmjen e djeshme janë parë teksa festojnë në një lokal për personat gay në New York.  Në rrjet qarkullojnë postimet që tregojnë vajzat teksa luajnë “drinking games” (lojëra me pije).

“Nuk më besohet që pashë Adele dhe Jennifer Lawrence super të dehura mbrëmjen e djeshme”- shkruan një përdoruese e Twitter.

Joe@JoeMichaelII

I can’t believe I saw Adele and Jennifer Lawrence drunk off their asses last night

18 people are talking about this

Dhe teksa Lawrence donte të merrte pjesë në një lojë, Adele kishte vetëm një përgjigje për të: “Dreqin, je e fejuar. As nuk je e përshtatshme për të qenë këtu!” Por aktorja tregoi se marrëdhënia e saj s’ka aspak të bëjë me aftësitë për të pirë. Dhe këtu ka të drejtë!

Ndërkohë skenat mes vajzave që shkaktuan shumë të qeshura nuk ndalen këtu. Adele humbi në një prej lojërave dhe Lawrence thjesht kërceu mbi të duke i thënë “si mund të humbje”. Ndërkohë, pronari i rikujtoi aktores që aty nuk ishin Hunger Games dhe kjo ishte përgjigja epike e natës.

Embedded video

Joe@JoeMichaelII

I’M AT PIECES AND ADELE AND JENNIFER LAWRENCE ARE HERE LMFAOO

5,415 people are talking about this

Embedded video

adele doing things@adeleactivities

Adele losing on a drinking game in a gay bar in NYC

6,404 people are talking about this

Embedded video

Papacito Bach@papacitobach

And @Adele is on stage at Pieces tonight. Oh boy, this is fun

2,230 people are talking about this

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Boll ju lëpive partisë”/Albana Osmani i kthen përgjigjen epike komentuesit

Publikuar

-

Ditën e djeshme u mbajt Kongresi i PS-së në sheshin ‘Nënë Tereza’ ku kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shpalli zyrtarisht kandidaturën për një mandat të dytë në Tiranë.

Moderatorja Albana Osmani ka përgëzuar Veliajn për pjesëmarrjen e madhe në Kongres.

Por duket se kete koment nuk e kanë pëlqyer disa ndjekës, të cilët e kanë ‘masakruar’ me komente.

Kaq ka mjaftuar që Albana të shpërthejë e të replikojë tepër e revoltuar me komentuesit.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kam tymosur në rajon të policisë”/Reperi shqiptar rrëfen sekretet

Publikuar

-

G-Bani, reperi i cili u bë i famshëm disa vite më parë me këngët e tij dhe vitet e fundit u ‘zhduk’, ka disa vite që jeton në vende të ndryshme të Europës. Ndonëse vitet kalojnë, artisti vijon të jetë një rebel. I ftuar në “Why Not” , ai tregoi disa shkelje penale në Greqi që e kanë çuar në burg.

G-Bani: Jam arrestuar disa herë për krime të ndryshme. Jam arrestuar per posedim marijuane, për goditje të personit. Jam shumë frikacak si njeri, nuk jam agresiv, por ma sollën këtu (në majë të hundës) dhe reagova. Kur reagova, u bë e madhe.

Kam tymosur marijuanë në Greqi edhe në rajon të policisë”.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet19:32 - 24 Mars, 2019

Integrimi i Shqipërisë në BE/ Presidenti grek kujton kushtet

Ditën e sotme shteti grek ka festuar pavarsinë e tij. Gjatë fjalës në ceremoninë e zhvilluar presidenti i Greqisë Prokopis...

Aktualitet09:03 - 24 Mars, 2019

Pas 20 vitesh/ Zyrtari i NATO-s:Bombardimi, ndjenjë dëshpërimi dhe lehtësimi

Sa herë që kujtohet fushata e sulmeve ajrore të NATO-s, e nisur më 24 mars të vitit 1999, personi i...

Aktualitet17:05 - 22 Mars, 2019

Kosova, si Shqipëria/ Miraton rezolutën që ndalon lojrat e fatit

Me 74 vota në favor Parlamenti i Kosovës ka miratuar ditën e sotme një rezolutë, që pezullohen lojërat e fatit...

Aktualitet16:56 - 22 Mars, 2019

Ceremoni varrimi për 26 viktima të sulmit në Zelandën e Re

Mijëra njerëz u mblodhën të premten në Zelandën e Re, për të marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të 26...

Aktualitet15:17 - 22 Mars, 2019

Brexit do t’i kushtonte shtrenjtë Gjermanisë

Brexit-i u shty! Dhe krerëve të BE-së të mbledhur në Bruksel sërish u ra një gur nga zemra. Sepse BE-ja...

Aktualitet15:12 - 22 Mars, 2019

Bashkëpunim me Rusinë?/ Trump: Raporti të bëhet publik

Presidenti Donald Trump tha të mërkurën se raporti përfundimtar i Prokurorit të Posaçëm Robert Mueller për bashkëpunimin e mundshëm të...

Aktualitet14:14 - 22 Mars, 2019

Erdogan dhe raketat ruse/ Një krizë e re SHBA-Turqi 

Nga Franco Venturini Më shumë se asnjëherë sulltan, tani që ka superpushtet të garantuar nga ndryshimet kushtetuese, e megjithatë, presidenti...

Aktualitet14:10 - 22 Mars, 2019

Opsionet e reja për Brexit-in

Britania e Madhe do të dilte pas një jave nga BE-ja. Por ky vendim u shty edhe ca. Cilat janë...

Aktualitet09:39 - 22 Mars, 2019

Gjermania miraton ligjin e ri/ 1,3 miliardë euro për fëmijët e varfër

Bundestagu gjerman miratoi një ligj të ri për familjen. Ai do të lehtësojë prindërit me të ardhura më të pakta....

Kultura15:31 - 21 Mars, 2019

Astrit Çerma rrëfen kujtimet me kompozitorin e njohur  

Më kujtohet si tani: Mbasi pamë tërë “matrialin” e xhiruar për filmin “Në fillim të verës” në një montim “bruto”,...

qerim mata qerim mata
Aktualitet13:22 - 21 Mars, 2019

Ndahet nga jeta regjizori i njohur/ Kush ishte  artisti që fshihej pas “Lefter Lefterit”

Qerim Mata, i njohur ndryshe edhe i Lefter Lefteri personazh i luajtur prej tij në filmin “ I teti në...

Aktualitet22:19 - 20 Mars, 2019

“Deti nuk ka portë”/ Poezia e Aleksandër Çipës prezantohet në Korçë

Mesditën e sotme, në sallen e Bibliotekes së Universitetit “Fan S. Noli” të qytetit të Korçës, është promovuar libri më...

Aktualitet20:21 - 20 Mars, 2019

Vendimi i Dhomës së Apelit/ Burgim i përjetshëm për Radovan Karaxhiçin

Ish udhëheqësi i serbëve të Bosnjës, Radovan Karaxhiç, u dënua më burgim të përjetshëm. Dhoma e Apelit e Mekanizmit që...

Aktualitet19:02 - 20 Mars, 2019

Rrëmben autobuzin me 51 nxënës/ Tentoi t’i digjte

Një autobuz me 51 nxënës është rrëmbyer ditën e sotme nga shoferi i saj. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në...

Aktualitet18:34 - 19 Mars, 2019

Nëna hedh vajzën nga kati i pestë/ Më pas hidhet edhe vetë

Qyteti i Athinës është tronditur ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë, ku një nënë hodhi vajzën e mitur...

Aktualitet18:31 - 19 Mars, 2019

Qindra ushtarët amerikanë zbarkojnë në Gjermani

 Qindra ushtarë amerikanë kanë filluar të mbërrijnë në Gjermani. Prova e parë kjo e një strategjie të re të dislokimit...

Aktualitet18:26 - 19 Mars, 2019

Italia do t’i bashkohet nismës kineze të investimeve

Italia pritet t’i bashkohet nismës kineze “Një Brez, Një Rrugë” të enjten gjatë vizitës së Presidentit kinez Xi Jinping në...

Aktualitet15:25 - 19 Mars, 2019

Kur studentët detyrohen të lënë shkollën

Në pesë vitet e fundit mbi një milionë të rinj i kanë ndërprerë studimet në universitetet turke. Një shkak i...

Aktualitet15:22 - 19 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re/ IS-i kërcënon me hakmarrje

Sulmi i përgjakshëm terrorist ndaj dy xhamive në Zelandën e Re mund të shkaktojë një spirale të re dhune. Milicët...

Aktualitet14:37 - 19 Mars, 2019

Kërcënon Erdogan/ Kush sulmon muslimanët do të kthehet me arkivol

Presidenti i Turqisë paralajmëron për një Gallipoli të ri në vazhdën e sulmit terrorist të Christchurch dhe thotë se kushdo...

Aktualitet19:30 - 18 Mars, 2019

Franca shpall ndalimin e protestave, pas trazirave

Kryeministri i Francës shpalli të hënën ndalimin e protestave të jelekëve të verdhë në bulevardin Champs-Elysees të Parisit dhe në...

Aktualitet19:12 - 18 Mars, 2019

Holandë/ Arrestohet i dyshuari për sulmin në tramvaj

Policia holandeze arrestoi një person me origjinë turke, i dyshuar për përfshirje në incidentin me armë në një tramvaj të...

Aktualitet18:23 - 18 Mars, 2019

Për të apasionuarit e teatrit/ Korçarët sjellin “Kopracin” në Tiranë

Komedia “Kopraci” e Molierit, një nga kryeveprat botërore ka mbërritur në Tiranë. Të gjithë të apasionuarit e teatrit do të...

Aktualitet21:12 - 17 Mars, 2019

Macron dënoi “apokalipsin“ e Parisit

Protestat e “jelekëve të verdhë“ u kthyen në trazira të shtunën dhe në përleshje nëpër rrugët e kryeqytetit francez. Presidenti...

Aktualitet19:13 - 17 Mars, 2019

Fillon kthimi i trupave të viktimave në Zelandën e Re

Policia tha se numri i të vdekurve në vrasjet masive në dy xhami të qytetit Christchurch, në Zelandën e Re...

Aktualitet19:07 - 17 Mars, 2019

Terroristi neozelandes njohës i mirë i Ballkanit

Brenton Harrison Tarrant, 28-vjeçari i akuzuar për vrasjen e 49 vetëve dhe plagosjen e shumë të tjerëve në dy xhami...

protesta ne serbi protesta ne serbi
Aktualitet11:01 - 17 Mars, 2019

Grusht shteti në Serbi/ Opozita merr mediat shtetërore

President i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, pritet që të flasin për serbët, një ditë pasi protestuesit u futën në ambjentet e...

Aktualitet09:01 - 16 Mars, 2019

Masakra në Zelandën e Re ka një hero/ Kush është i riu që u përball me autorin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Zelandën e Re, ku pas një sulmi me armë...

Trending

Read previous post:
Gruaja ndërroi jetë /Autoritetet: 45-vjeçari i helmuar me Noviçok nuk është në gjendje kritike

Qytetari britanik, i helmuar me agjentin nervor Noviçok, nuk është më në gjendje kritike për jetën, thanë autoritetet e spitalit...

Close