Aktori i njohur së shpejti baba, tregon gjininë e fëmijës! – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Aktori i njohur së shpejti baba, tregon gjininë e fëmijës!

Publikuar

-

Në studion e emisionit “Rudina” në Tv Klan këtë të martë ishin të ftuar çifti simpatik aktori Visjan Ukcenaj dhe regjisorja Jona Xhelilaj.

Ata rrëfyen mes emocionesh ndjesinë e të bërit prindër. Në jetën e tyre shumë shpejt do të vijë një djalë, të cilin mezi po presin ta mbajnë në krahë.

Regjisorja Xhelilaj tregoi emocionet sesi po i përjeton ajo ndjesitë e të bërit nënë.

Jona Xhelilaj :Është shumë emocionuese dhe duket si ëndërr dhe madje ndonjëherë e harroj dhe më duket si përrallë.

Gjithashtu edhe aktori nuk nguroi të tregojë sesi ka ndryshuar jeta e tyre pas lajmit se ata do të bëhen prindër.

Visjan Ukcenaj: Kjo është një ndër gjerat më të bukura që mund ti ndodhë çdo njeriu dhe është një nga gjërat më të mrekullueshme në jetë. Zoti nuk na ka dhënë mundësinë që të jemi të pavdekshëm, por na ka dhënë mundësinë që të ketë vazhdimësi. Puna, karriera, prona, leku i madh nuk ka asnjë vlerë përpara kësaj krijesë.

Çifti ka 7 vite  gjysmë bashkë dhe janë njohur në kohën që kanë qenë studentë.

Jona Xhelilaj : Jemi njohur në shkollë, në Akademinë e Arteve, unë në vit të parë, dhe Visjani në vit të tretë. Ishte ndër të vetmit djem që i bënte foto vajzave në akademi. Në datë 2 Dhjetor kemi dalë dhe që atë ditë nuk jemi ndarë.

Ata nuk kanë bërë dasmë dhe kjo ka një arsye.

Jona Xhelilaj: Kur kam qenë e vogël, shikoja fotot e dasmës së mamit dhe babit, dhe them po unë ku jam këtu. Dhe ju thoja prindërve si ka mundësi që unë nuk jam unë e pranishme. Fillova të qaja. Më ka lënë shumë gjurmë dhe vendosa që kur të bëjmë dasmë dua që të jetë i pranishëm dhe fëmija ynë, tha Jona.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Dua të gjej dashurinë e jetës!” Majk më në fund flet për statusin e tij

Publikuar

-

Majk ka qenë në qendër të vëmendjes që në fillim të karrierës së tij në muzikë edhe për historitë e dashurisë. Ndarja nga Majlinda Zeka, fëmija i tyre Roan dhe romanca me Melitën, kanë qenë vetëm disa nga gjërat e jetës së tij private për të cilat është shkruar kudo në portale.

Tashmë reperi pranoi se është beqar, por në kërkim të dikujt me të cilën mund të kalojë gjithë jetën.

Në një intervistë për “Prive”, Majk ka folur për statusin e tij, duke na lënë të kuptojmë se nuk ka një të dashur krah tij.

“Kush tha që s’kam qejf (të gjej dikë me të cilën do të kaloj jetën), por nuk e kam gjetur”, u shpreh ai.

Ai tregoi se asnjë këngë e tij nuk i është dedikuar dikujt, përfshirë edhe kësaj të fundit “Krejt ti fala”, por ai është frymëzuar nga jeta e tij për t’i shkruar tekstet:

“Asnjë këngë e imja nuk është e dedikuar. Nuk mund të mos marrë copa nga jeta private, nga përditshmëria, për t’i vendosur në tekst”.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Operacione plastike? Komentuesit “kryqëzojnë” Anxhela Martinin

Publikuar

-

Modelja Anxhela Martini ka publikuar një foto në rrjete sociale ku në fokus është portreti i saj.Por duket se pamja e saj ka bërë që komentuesit ta pyesin se cfarë ka ndryshuar dhe pse duket ndryshe.

Ata e kanë pyetur modelen nëse ka bërë ndërhyrje, por ajo nuk ka kthyer asnjë koment.

“Më duket mua apo je ënjtur nga fytyra, ndoshta ndonjë ndërhyrjeje nuk i rezistove dot as ti,” “Çfarë i ke bërë fytyrës tënde Angela”,-shkruajnë komentuesit.

Aktualisht modelja është e martuar me biznesmenin rumun Dragos Savulescu.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Të pasme dhe gjoks shpërthyes, Marina Vjollca nuk ‘ngopet’ me plazh

Publikuar

-

Për moderatoren Marina Vjollca duket se pushimet nuk kanë fund.Pasditen e sotme ajo ka publikuar disa foto nga Miami ku shfaqet më seksi se kurrë.

Moderatorja po i shijon pafund këto dtë, ndërkohë që nuk dihet se kur do të rikthehet në ekran për ndonjë projekt televiziv.

Pak ditë më parë ajo sëbashku me bashkëshortin reperin Getoar Selimi kanë qenë në Kubë.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet10:43 - 25 Shtator, 2018

Video-Kaos tek konvikti i Fakultetit të Mjekësisë

Tek konvikti i Fakultetit të Mjekësisë, studentët janë të detyruar të qëndrojnë para komisionit të regjistrimit të paktën 6 orë...

Aktualitet10:30 - 25 Shtator, 2018

Futbollisti më i mirë i vitit/ Ja si kanë votuar Christian Panucci & Etrit Berisha

Zbulohen votat e trajnerit dhe kapitenit të Shipërisë për çmimet “The Best” të FIFA-s. Kështu, Christian Panucci ka preferuar t’i...

Aktualitet10:25 - 25 Shtator, 2018

Fakt/ Veliaj rikioskëzon Tiranën për klientelen e tij

Vendosja e kioskave të reja në Tiranë ka krijuar jo pak shqetësim te qytetarët, të cilët i shohin si zaptim...

Aktualitet10:23 - 25 Shtator, 2018

Ndjekie si nëpër filma/ Kapen dy prej autorëve të grabitjes me armë

Tre persona të maskuar dhe të armatosur grabitën mëngjesin e sotëm një furgon mallrash të linjës Shqipëri-Itali. Ata arritën të...

Aktualitet10:11 - 25 Shtator, 2018

Tentoi të vrasë me thikë 29 vjeçarin/ Pranga autorit

Një 41 vjeçar nga Elbasani, pas një konflikti me 29 vjeçarin  me iniciale R.L, ka tentuar ta vrasë atë me...

Aktualitet10:03 - 25 Shtator, 2018

Dita e sotme sjell zyrtarisht vjeshtën, sinoptikanët: Çadrën mbajeni me vete

Verës së zgjatur i erdhi fundi për ketë vit. E marta e 25 shtatorit sjell zyrtarisht stinën e vjeshtës. Temperaturat...

Aktualitet10:01 - 25 Shtator, 2018

Ekipi i Superligës bën kërkesën e pazakontë/ Kërkon “test alkooli” për Sulejman Starovën

Kamza ka dalë e humbur 1-0 nga sfida me Kukësin, ndërkohë që klubi ka një reagim të fortë për ish-trajnerin...

Aktualitet09:58 - 25 Shtator, 2018

Nënshkruhet marrëveshja Shqipëri-Gjermani/ 5 milionë euro për Fondin e Kredive Rurale  

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, z. Niko Peleshi dhe ambasadorja gjermane e akredituar në Tiranë, znj. Susanne Schütz kanë...

Aktualitet09:52 - 25 Shtator, 2018

Policia me armatim të rëndë tek Krimet e Rënda/ Pas Shullazit, seanca për tre anëtarët e grupit “Bajri”

Pas seancës për Shullazin dhe grupin e tij, një tjetër seancë e rëndësishme do të mbahet sot tek Gjykata e...

Aktualitet09:45 - 25 Shtator, 2018

Modric i pari, Messi i…/ Ja si u ndanë votat për “The Best 2018”

Luka Modric u zgjodh fituesi i “The Best”, çmim me të cilin FIFA njohu lojtarin më të mirë të sezonit...

Aktualitet09:44 - 25 Shtator, 2018

Dështon sërish seanca për “Shullazin”

Ka dështuar sërish sot, seanca për Emiljano Shullazin në Gjykatën për Krimet e Rënda. Mësohet se arsyeja ka qenë kërkesa...

Aktualitet09:28 - 25 Shtator, 2018

Rikthehen maskat/ Grabitet me armë furgoni

Një furgon mallrash është grabitur mëngjesin e sotëm pranë stadiumit në Vlorë. Mësohet se autorët ishin të gjithë të maskuar...

Aktualitet09:02 - 25 Shtator, 2018

Sot pretenca për Shullazin/ Blindohen Krimet e Rënda 

Në Gjykatën për Krimet e Rënda do të mbahet sot seanca e radhës ndaj Emiljano Shullazit, ndërsa mësohet se në...

Aktualitet08:53 - 25 Shtator, 2018

Shtypi i ditës, 25 shtator 2018

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 25 shtator 2018: “Gazeta Shqiptare”...

Aktualitet08:36 - 25 Shtator, 2018

Investimet e huaja, si u shpëtuan nga energjia/ Rënia e telekomunikacioneve dhe stanjacioni i bankave

Që prej fillimit të vitit 2014 energjia është bërë sektori që ka tërhequr investimet e huaja në Shqipëri, duke u...

Aktualitet08:27 - 25 Shtator, 2018

Zjarri përpin apartamentin në Tiranë/ Humb jetën një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në kryeqytet, ku një person ka...

Aktualitet08:18 - 25 Shtator, 2018

Kapriçot e motit/ Ja çfarë pritet për orët në vijim

Nga dita e sotme pritet që të kemi rënie drastike të temperaturave.  Gjatë paradites dhe në drekë temperaturat do të...

Aktualitet08:08 - 25 Shtator, 2018

 Horoskopi i ditës, 25 shtator 2018

DASHI 21. mars – 20. prill Duhet të tregoni më shumë kujdes ndaj vetes dhe shëndetit tuaj, sidomos nëse keni ndërmarrë...

Aktualitet00:03 - 25 Shtator, 2018

Dosjet “e nxehta” tek Krimet e Rënda/ Lala jep alarmin

Gazetarja e kronikës Klodian Lala gjatë intrevistës në emisionin  “360 Gradë” në Ora News përmendi disa nga dosjet më të...

Aktualitet23:52 - 24 Shtator, 2018

Gjata-Markut: Do të vijë koha, po s’do të mbrojë njeri

Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Çlirim Gjata gjatë intervistës në emisionin “360 gradë”, në Ora News është shprehur se...

Aktualitet23:35 - 24 Shtator, 2018

Lala “shuplakë” Arta Markut/ “M’u duke si kryetare partie, me atë letër”

Gazetarja Klodiana Lala gjatë intervistës në emisionin “360 Gradë” në Ora News e ka cilësuar, si të pazakontë letrën e...

Aktualitet23:21 - 24 Shtator, 2018

Paralajmërimi i Hoxhës/ Do shikojmë spektakël në gjykatë, për Shullazin

Gazetari Artan Hoxha gjatë intervistës në emisionin “Opinion” në Tv Klan është shprehur se do shikojmë spektakël në gjykatë për...

Aktualitet23:12 - 24 Shtator, 2018

Klodiana Lala: Ka klane shumë të forta brenda Krimeve të Rënda

Gazetarja e investigative Klodiana Lala është ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “360 Gradë” nga ku ka shpjeguar furtunën në...

Aktualitet22:58 - 24 Shtator, 2018

Hoxha “plas bombën”/ “Familja më e madhe kriminale në Shkodër, drejtohet nga një deputet”

Gazetari Artan Hoxha gjatë një interviste në emisionin “ Opinion” në Tv Klan është shprehur se nuk është familja “Bajri”...

Aktualitet22:51 - 24 Shtator, 2018

Basha “shkatërron” audiencën/ E “shqyejnë” gazetarët

Eni Vasili në emisionin e saj “Open” në Top Channel, ka ftuar kryetarin e Partisë Demokartike, Lulzim Basha, i cili...

Aktualitet22:49 - 24 Shtator, 2018

U zgjodh futbollisti më i mirë i vitit/ Këto janë fjalët shumë emocionuese nga Modric

Luka Modric është shpallur lojtari i vitit nga FIFA. Ylli kroat ka arritur të thyejë dominimin e Cristiano Ronaldos dhe...

Aktualitet22:46 - 24 Shtator, 2018

Shokon Basha/ Edhe unë kam bashkëpunuar me oligarkët

Kreu i opozitës Lulzim Basha, gjatë intrevistës në emisionin “Open” në Top Channel  është shprehur se oligarkët që po zhvatin...

Aktualitet22:29 - 24 Shtator, 2018

Akuza të rënda nga trajneri i madh/ Messi dhe Ronaldo nuk kanë respekt

Fabio Capello beson se mungesa e Cristiano Ronaldo-s dhe Lionel Messi-t në çmimet e FIFA-s tregon mungesë respekti. Të dy...

Trending

Read previous post:
Marku raporton punën e Llallës/ 11 raste korrupsioni në sistemin e drejtësisë

Kryeprokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka prezantuar sot para Komisionit të Ligjeve dhe atij të Sigurisë, punën e...

Close